Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Coż... Chciałem go zabić z kuszy z ukrycia lecz to sie nie udała. Po chwili to przerodziło się w walkę. Starałem się go trzymać na dystans ze względu na jego wielki topór. Niestety ten użył magii by mnie unieruchomić. Niby "spudłował" pierwszym ciosem w moje skrzydło, potem przybyłąs ty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie wiem, muszę pomyśleć... Lepiej mi się myśli kiedy spaceruje. Jeśli będziesz mnie szukać będe się włóczył po korytarzach zamku.

Po chwili odeszłem od AJ i chodząc w płaszczu bez kaptura na głowie wędrowałem między korytarzami myśląc o swojej sytuacji oraz co powinienem zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwardzista mrugnął kilka razy jakby próbował zrozumieć co powiedziałeś.

- Spokojnie. Nie musisz się gorączkować. Chciałem tylko zobaczyć czy aby na pewno jest z tobą dobrze - po tych słowach kucyk stał jeszcze chwilę w bez ruchu. Po chwili jednak ktoś uderzył cię w głowę z czegoś twardego. Upadłeś na ziemie oszołomiony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś oszołomiony, lecz twój bełt wystrzelił i trafił. Trafił jednego z kucyków w nogę, a ten od razu upadł. Odwróciłeś się plecami do kucyka, który z całej siły uderzył cię kopytem w tył głowy, przez co upadłeś, a kusza wypadła ci z kopyt. Inny kucyk przygniótł cię swoim ciężarem, a drugi zabrał twoją torbę. Po chwili teleportowali się i tyle ich widziałeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...