Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Podczas mojego życia w nędzy spotkałem... jego. To był Veritas. Używając iluzji wędrował po ulicach miasta i natknął się na mnie. Zaczął mi mówić o ideałach i innych takich bzdetach. W końcu wyznał mi że był dawnym władcą Equestri i ma pewien oddział który strzeże porządku. Rany... jak ja mogłem uznawać go wtedy za bóstwo? Nieważne. Przyprowadził mnie do kryjówki w górach którą była kryjówka Łowców, jego sług. Tam spotkałem kucyka ziemnego Hammera oraz piękną Somadę która była jednorożcem. Przyjąłem propozycję wstąpienia do Łowców co znakiem było tego to że moje oczy wyglądały na ślepe. Stąd mieliśmy motto: "Tylko ślepiec ujrzy to czego nie zobaczy widzący bo ślepy zna prawdę". Kiedy stałem się Łowcą moje fatum skończyło się... na zawsze. Po 2 latach służby zakochałem się w Somadzie. Prawie 3 tygodnie temu dostaliśmy zadanie. Mieliśmy zabić tych którzy mieli przechwycić konwój. Udało nam się, zaś ja podczas walki ochroniłem Somadę przed gradem strzał. Wróciliśmy do kryjówki... wraz z jeńcem. Kiedy byliśmy sami Somada powiedziała mi że kocha mnie od bardzo dawna, wtedy ja też wyznałem jej miłość. Jeniec mówił o normalnym życiu co Hammerowi i Somadzie wydawało się obce. Chcieli opuścić łowców i tak zrobili. Ja jednak pozostałem temu draniowi lojalny i to był mój błąd. Mogłem wybrać życie pełne miłości wraz z Somadą a wybrałem służbę. Wędrując dotarłem do farmy Apple. Następnego dnia Veritas skomunikował się ze mną i powiedział że zapłacę za zdradę śmiercią jak Somada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To się nazywa miłość aż po grób - powiedziała lekko się uśmiechając. *** Siedzieliście tak kilka godzin. Zdążyło zrobić się już jasno. Applejack dopiero wróciła, lecz miała na sobie interesujący, czerwony pancerz. - Jestem cukiereczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...