Skocz do zawartości

Lista fanficków z Fluttershy.


Future Pony

Recommended Posts

Jak wiadomo Fluttershy jest jedną z głównych bohaterek co wiąże się z dużym zainteresowaniem autorów wielu obrazów i rzeźb,wierszy oraz...fanficków.
Oczywiście nie każdy fanfick jest wart uwagi ale zawsze znajdą się perełki które warto przeczytać. I teraz pewnie rodzi się wśród userów pytanie : "Po co on nam to pisze ? znalazł się regencina od siedmiu boleści ! "
A piszę to z tego powodu że wraz z użytkownikami Chcemy zrobić listę fanficków poświęconych Fluttershy oraz takich gdzie ona występuje i zajmuje dość ważną role. oczywiście wystąpią podziały na gatunki a być może nawet na autorów (zobaczy się w praniu)


[sad]"koma" by Frey


-[sad]"koma" by Frey KLIK



 [shipping]"Too Shy for a Rainbow" autorstwa JakeHeritagu  

"Too Shy for a Rainbow"


Oryginał

Przetłumaczone:
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Epilog



[silce of life][random[romans]Shylitude Slice of Life autorstwa Triste Cordisa

 

 

Ok, wiem że nie wypada reklamować swojego opowiadania, ale Fluttershy odgrywa bardzo ważną rolę w moim ficu zatytułowanym Shylitude [slice of Life] [Random] [Romans]. Ba, trafiła na okładkę :fluttershy4:

PS. W sygnaturze link do wersji Issuu (taka e-książka + link do pobrania PDFa)

LINK



[violence][sad]Cena prawdy autorstwa Emesa

 

Cena prawdy. Co prawda Fluttershy nie występuje ale jest śledztwo dotyczące okoliczności jej... śmierci :fluttercry:.

LINK




[cossover][violence]Nie z tego świata autorstwa kanapki

Anglojęzycznych były by trochę :P
Z Polskich polecam Nie z tego świata



[comedy][adventure][slice of life][human]A Different Viewpoint of Equestria autorstwa Christophera28

Ja też mogę polecić A Different Viewpoint of Equestria. W pierwszych rozdziałach głównym bohaterem opiekuje się Fluttershy :fluttershy4:.
Bardzo wciągający fanfic, a tu do niego link podaje:
http://www.fimfiction.net/story/12961/a-different-viewpoint-of-equestria







Nie wolno wrzucać treści zabronionych przez regulamin !

3 osoba kopiująca mój pomysł bez pytania :ming: Spłońcie :rainderp: ~ Arjen

Edytowano przez Future Pony
Link do komentarza
  • 3 months later...
  • 2 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...