Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 tygodnie jeszcze zią XD A jeśli chodzi o ogarnianie, to możemy iść do Barwnej, chyba lepszego miejsca w Białej nie ma. Wezmę lapka i dwie maty, zainstaluje stepmanię i jak znajdę jakieś piosenki z kucyków to pobiorę. O, jakby ktoś miał linki to podsyłać.

A propo innych atrakcji. Żeby to fajnie wyglądało, to niech każdy bierze jakieś figurki, nie figurki itd i wszystko ulokujemy na stole XD Hmmm...

Konkurs z jakąś symboliczną nagrodą mejbi? Poza tym co już wymyślałam mam propozycję. Konkurs rysunkowy na jakąś ponyfikacje. Na zasadzie losujemy jakąś znaną postać czy coś i trzeba ją narysować jako kuca~ Będę to prowadzić jak coś :3

W ogóle propozycja ode mnie. Ogarnijmy to tak, żeby jeszcze ze 2 atrakcje konkursowe tego typu były. Nagrody symboliczne, czekolada, czy coś.

Może jakąś wiedzówke ktoś by zrobił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to łatwiejsze pytania zią! XD

Ale z tą pseudo jaka to melodia, to nie jest zły pomysł. Po prostu piosenki z lapka puszczać i tyle :P Znaczy ogółem powiem Wam, że maty do DDR średnio mi się chce taszczyć, ale może i to by się wzięło. A więc lapka i tak musze mieć. A jakiś Ultrastar mejbi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plac Wolności może być. O ile będę to może.

Dobra, trzeba zrobić plan atrakcji. To zrobię meeta na fejsie >.>

Propozycja.

10:00-10:30 spotkanie na placu i wyruszenie do Barwnej

11:00-11:30 dotarcie do Barwnej, rozmowy wszelakie itd.

11:30 - 12:30 ukesiowy konkurs rysunkowy na ponyfkacje

12:30 - ??:?? jakieś propozycje co wtedy?

postaram się ogarnąć maty do DDR, ale nie wiem czy będą na pewno. Powód? Kable nie łączą i boje się że jak będę to taszczyć wszędzie to całkowicie padną, trochę ucierpiały kiedyś na mangowych... Lapka wezmę, jak ktoś ogarnie mikrofon to można zrobić ultrastara w razie czego.

Dobra, jak nikt nie poda propozycji co jeszcze można robić, do której w ogóle ma to wszystko trwać, to ja zwyczajnie daję sobie spokój z meetem i nie wbijam. Nie chcę mi się samej ogarniać całego planu co możemy robić, wybaczcie, ale nie mam na to siły. Mew Two, wiem że miałam zrobić inny konkurs, tamten idiotyczny, jak załatwisz co trzeba to można to ogarnąć po rysunkowym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wpadnę~? ^^

 

Jak w ten tydzień to będzie to... raczej nie, nie będę znowu jechał trasą Kraków-Gdańsk przez wschód przecież! Mam na razie dość poruszania się po Polsce zygzakiem xD poza tym, kolidowało by to mi z Katowicami, więc na tym, kolejnym biało-podlaskim meecie jeszcze się nie pojawię ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok już pisiam.

od 12:30 do 13:15 proponuję moją pseudo jaką to melodię. Wezmę lapka i coś do śledzenia wyników i jakoś to zrobię.

potem nie wiem jakbym miał dobry mikrofon to można by zrobić karaoke.

mam też najnowszą wersję Fighting Is Magic więc można zrobić jakiś mały turniej, troszkę lepiej to zorganizować i rozlosować mecze. Jednego Pada wezme więc będzie trzeba jeszcze jeden.

Edytowano przez Nightsinger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok już pisiam.

od 12:30 do 13:15 proponuję moją pseudo jaką to melodię. Wezmę lapka i coś do śledzenia wyników i jakoś to zrobię.

potem nie wiem jakbym miał dobry mikrofon to można by zrobić karaoke.

mam też najnowszą wersję Fighting Is Magic więc można zrobić jakiś mały turniej, troszkę lepiej to zorganizować i rozlosować mecze. Jednego Pada wezme więc będzie trzeba jeszcze jeden.

 

czyli wczoraj był meet?! Dlaczego, dlaczego?! No kurde, nie weszłam i się nie dowiedziałam, buuuu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo nie było chyba XD Znaczy bo nie wiem czy ktokolwiek przyszedł. Na następnym już ja będę na 100% i może nawet przytaszczę kogoś znajomego spoza Białej. Wtedy się to porządniej ogarnie. 

Chociaż właściwie, JUŻ trzeba zacząć to ogarniać żeby cokolwiek z tego wyszło.

Więc.

Wstępny plan:

10:00-10:30 - Spotkanie na fontannie na Placu Wolności, wyruszenie do celu (Barwnej? Jak ktoś ogarnie żeby tam można było to tam, jak nie to jakiś McDonald, czy coś?)

11:00-12:00 - Przybycie do celu, zapoznanie z ewentualnymi nowymi, siedzenie, rozmawianie i takie tam.

12:00-??:?? - Wszelkiego rodzaju (nie)zorganizowane zabawy i inne zajęcia.

Czyli co robimy z czasem od 12? Pomysły? Sugestie? Jakieś pseudo konkursy? Ja mogę zrobić ten rysunkowy, ale muszą być chętni. I nie liczcie na jakąś mega zaje nagrodę, od razu uprzedzam. Będzie to albo coś w stylu czekolady lub drobnego upominku (przypinka mejbi? nie wiem).

I ogólnie jeśli np. możemy gdzieś siedzieć do załóżmy 14:00 to proponuję później (o ile pogoda będzie) przenieść meeta w plener, bo mamy lato, jest ciepło i można posiedzieć na zewnątrz.

I jeszcze jedno. Żeby na meecie w końcu było kucykowo. Bierzcie ze sobą jakieś figurki, pluszaki, rysunki, COKOLWIEK związanego z MLP. Jak będzie klimat z tym związany to odrazu będzie lepiej. Serio.

Wybaczcie, że ostatnio mnie nie było. Po pierwsze nastrój, po drugie, wstałam o 12, po trzecie nie miał mnie kto zawieźć przez tą godzinę, nie mam autobusów a z buta nie chciało mi się zachrzaniać w środku dnia w taki upał. 

A. Moja sugestia. Zróbmy to w jakiś inny dzień niż sobotę. Czemu? Bo w soboty sklepy krócej, wszystko krócej pootwierane itd, ja nie mam autobusów do Białej na przykład itd.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja osobiście apeluję, by nie był to ani ten tydzień, ani następny, a kolejny też dopiero po połowie. Powód? Muszę uszyć cały cosplay i nauczyć się układu, potem wybywam do Katowic na jakiś tydzień i dopiero potem wracam do domu, a też trzeba się ogarnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...