Skocz do zawartości

The Walking Dead [TWD]


MEPiK

Recommended Posts

Witam ! Jako iż nie znalazłem takiego tematu to postanowiłem go założyć... Więc tutaj piszemy o wszystkim co dotyczy tego serialu: Oglądacie? Lubicie? A może czytacie komiks lub graliście w grę? ^^ Ja osobiście uwielbiam ten serial oraz tematykę zombie więc dla mnie to jak znalazł... A jeśli ktoś nie oglądał lub wcale nie zna to gorąco polecam odcinki puszczają co wtorek o 22:00 na FOX (Aktualnie zawieszone odcinki aż do 3 lutego :rapidash: )

Link do komentarza

Najlepszy. Serial. O. Zombie. Ever! :soawesome: Obejrzałam wszystkie odcinki, grałam odrobinkę w grę. Strasznie podoba mi się fabuła serialu. Ulubiona postać? Chyba Daryl, ponieważ zgrywa mięśniaczka, a w środku strasznie uczuciowy. Strasznie mnie zastanawia Gubernator. I oczywiście... Daryl był lepszą matką przez 5 minut niż żona Ricka przez wszystkie sezony :rainderp:

Link do komentarza
  • 1 month later...

Serial jest genialny i przynosi wiele godzin doskonałej zabawy przy oglądaniu zmagań bohaterów i umierających zombie (czasem na odwrót :P). Jeśli chodzi o grę to jest to również strzał w dziesiątkę. Dobra fabuła, klimat, a przede wszystkim wybory. Wybory dzięki, którym to nie jest kolejna nudna gra tylko coś bardziej trudniejszego.

Link do komentarza

Ha! The Walking Dead! Mój drugi ulubiony serial zaraz po MLP:FiM. Czytając Wasze posty odnoszę wrażenie, że większość lubi Daryl'a, zgadza się, to także moja ulubiona postać. Zaraz potem jest Michonne ... sam nie wiem, jest w niej coś takiego, sexy. A może to tylko ten miecz?

Jak zgaduję ten temat nie jest przypadkowy, bo wkrótce wznawiają emisję ostatniego sezonu. :soawesome:

W grę również grałem. Jest niesamowita. Wspaniały klimat i fabuła. Poza tym pojawia się gra na emocjach gracza, co w pewnych momentach może przytłoczyć, ale jest to paradoksalnie plusem tej produkcji. Z niecierpliwością czekam na kolejną część. Bo ja wiemy z końcówki 5 epizodu ... it's not over yet! :pinkie2:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Serial genialny. Jak miałem na wypowiedź ustną z angielskiego na temat "ulubiony serial" to oczywiście zrobiłem o TWD.

Nauczyciel przerwał mi W POŁOWIE słowami "bardzo fajnie, świetna puenta!" Szczerze to myślałem, ze mnie opierdzieli jak wszyscy o jakiś komediach mówili, a ja "This is about a post-apocaliptic word filled with zombies".

A najlepszą postacią jest Daryl. Początkowo lubiłem Ricka, a Daryla nie zbyt. Jednak urzekło mnie w nim, że z początku opryszek tak jak Merle, ale potem głównie przez Carol, zaczął się zmieniać w jasnego bohatera. Właściwie, to tak jakby zamienił się z Rickiem miejscami.

A co do nadchodzącej wojny, to ciekawe po której stronie stanie Andrea. I tan "doradca" Gubernatora. On też zaczyna się wahać po której stronie barykady powinien się znaleźć.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
Dla tych' date=' co jeszcze nie oglądali ostatniego odcinka: Gubernator zabija Merla, który zatem staje się zombie, w którym to stanie znajduje go Daryl. Oh, a Andrea, Maggie i Glenn umierają w następnym odcinku.[/quote']

Przepadnij za spoiler, chodziarz i tak oglądałem ten odcinek! :rainderp:

Link do komentarza

Gra. Jest. Wybitna. Byla jedyną rzeczą której udało się mnie ruszyć. Dla niej zarwałem nockę, płakałem po śmierci postaci (Carley *sniff*). Dam 10/10 i polecam każdemu kto nie grał. A serialu na razie nie obejrzę, bo boję się że znowu będę się przez tydzień zbierał :P

Link do komentarza
orientuje się nieco w serialu wie' date=' że ani Andrea [...'] nie odejdą tak szybko

Oh, really? Zgon Andrei był w 100% pewny, postać zatrzymała się w rozwoju w połowie 1 sezonu. Co prawda, żeby trochę ją przynajmniej na koniec ubarwić, Milton (wspominałem, że Gubernator go zaszlachtuje i zamknie w pomieszczeniu z Andreą?) powinien zeżreć jej flaki, i to powoli i ze smakiem, ale ważne jest, że nie żyje, i niech jej ziemia ciężką będzie.

Link do komentarza

Airlick miał co do jednego racje,że zginie Andrea bo ją ugryzł zombiaczek (dokładnie przez jej głupote bo gdyby z nim nie rozmawiała tylko próbowała się uwolnić wciąż by żyła)Ale chociaż sie wydostała to nie wiem jak ją ugryzł.Mogła go z kombinerek w łeb i po sprawie no ale cóż

Link do komentarza

Airlick miał co do jednego racje,że zginie Andrea bo ją ugryzł zombiaczek (dokładnie przez jej głupote bo gdyby z nim nie rozmawiała tylko próbowała się uwolnić wciąż by żyła)Ale chociaż sie wydostała to nie wiem jak ją ugryzł.Mogła go z kombinerek w łeb i po sprawie no ale cóż

Koleś który przed tobą umiera w swoim ostatnim szlachetnym geście ofiaruje ci możliwość ucieczki. Ale miejmy go w dupie! Po co poświęcać minutkę komuś kto technicznie już jest trupem? I co z tego, że przez to, że nie chciał cię zabić leży teraz w kałuży własnej krwi! Trzeba chwytać kombinerki!

Link do komentarza

wspominałem, że Gubernator go zaszlachtuje i zamknie w pomieszczeniu z Andreą?

Nie, nie wspomniałeś (nie zgadłeś), tak samo jak magicznie nie przewidziałeś sprawy Glenna i Maggie. Ja wiem, że to forum ma wprost przepotężną liczbę tzw. attention whore i tylko dlatego mnie takie zachowanie nie dziwi ;)

A co do Andrei (darujmy sobie zamykanie w spoiler, bo już co najmniej parę razy w tym temacie było o tym mówione), to postać ta miała jeszcze dużo do pokazania w komiksie (na którym to serial bazuje), więc na tej podstawie można było sądzić, że jeszcze jej nie uśmiercą.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...