Skocz do zawartości

Klasa prof. Rainbow Dash


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Dzięki[powraca do klasy i patrzy na kucyki,staje przy nowych przyjaciołach][patrzy na naszyjnik, potem na Wiktora, potem na naszyjnik][widać po niej, że się boi, boi się praktycznie wszystkiego, więc to normalne , ale dziś boi się najbardziej tego testu.][Jest pewna, że da sobie radę, w końcu po to tu przybyła][siedzi cicho i czeka na swoją kolej, postanowiła, że będzie miała czas po lekcjach by pogadać ze współlokatorem] [stara przypomnieć sobie wszystkie sztuczki jej autorstwa jak i te pospolite][W myślach szuka czegoś niesamowitego.][Widać w jej oczach zamyślenie.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*przybija kopyto kazikowi* -Powodzenia Stary. *widzi że Letina jest zmartwiona* - powodzenia *przytula ją* - i nie martw się znajdziesz go, ja i kazik ci pomożemny *odrwraca się do pani profesor* - Jestem gotowy do stary Proszę pani, niech pani mówi kiedy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Popatrzył sie przed siebie*

- uffff... tak jak cię uczył dziadek... - powiedział do siebie.

*ruszył przed siebie, wystartował*

#schowaj podwozie dziadek mawiał , by mieć lepszą opływowość#

*schowałem kopyta*

# Rozpędzaj się by miec wiele możliwości#

*rozpedziłem się do maks. prędkości*

#rozpoczniej Zabawe#

Skręciłem nagle, -----> http://img.myepicwall.com/i/2013/01/8c622b13edb73b18a758059a7fc4578a.gif?1357136584

Wznosiłem się i pikowałem, wleciałem z dużą prędkością w chmurę.

Część chmury została na mojej grzywie by wytworzyć smugę , dzięki której napisałem na niebie inicjały RD

ok czas na korkociąg, wzleciałem na dużą wysokość i.... schowałem skrzydła... zacząłem spadać i przytym robiłem obroty w tył....----> korkociąg 100 m przed ziemią otwarłem skrzydła i pikowałem w dół i na chwile przed ziemią wyrównałem lot by lecieć jakieś 0,5 m nad ziemią

*dobra to jeszcze nie koniec*

W pewnym momęcie przy dużej prędkości nagle skręciłem w lewo i poczułem nagły ból w plecach

# pamiętaj o przeciążemniach! gdy będziesz czuł że zasypiasz to krzycz bo inaczej zemdlejesz!#

* Krzyczałem, wszyscy się patrzyli o co chodzi, Wzleciałem tak wysoko jak mogłem i skierowałem moje plecy do tyłu.... znowu pikowałem w dół, chwilę przed ziemią podniosłem plecy, leciałem kilka centrymetrów nad ziemią plecami w dół*

# Dobra młody kończ to#

* na koniec zrobiłem kilka beczek i rozpędziłem się do maksimum wytrzymałości, aż koło mojego ciała pojawiła się biała smuga* -----> To :)

- Jest! pobiłem barierę dźwięku - powiedziałem do siebie

*wychamowałem i zbliżałem się do ziemi, lekko wylądowałem i odrazu siadłem ze zmęczenia...

- jak pani profesor ?

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Już wiedziała co może zaprezentować.Wstała i podeszła do nauczycielki] -Ja chcę być następna.[powiedziała tonem pełnym pewności siebie] [weszła spokojnie na pas startowy. Rozłożyła skrzydła, leciała nabierając coraz większej prędkości] [Gdy była wystarczająco szybka zaczęła pokaz.Podleciała do obręczy, zaczeła krążyć, ze widać było za nią tylko żółte ślady przypominające chmury.][Podleciała następnie do chmur, do każdej podleciała i robiła w niej mały otwór. Potem zaczęła krążyć bardzo szybko w otworze co sprawiało, że chmura przybrała żółty odcień jej grzywy.][Każda z chmur stała się żółta, poleciała w niebo zrobiła potem kilka najpopularniejszych, ale i najciekawszych sztuczek. Do każdej z nich potrzebne były duże możliwości lotnicze i bardzo, ale to bardzo duża szybkość lotu.][Gdy skończyła, delikatnie uniosła się w górę i zaczeła opadać.Wyglądało to jakby straciła panowanie, ale to był taki trik, potem kilka metrów nad ziemią zachamowała i wylądowała. Podeszła do nauczycielki.] -Pani profesor, co pani powie o moich sztuczkach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Prze-przepraszam... :flutterblush: -Nie zawiodę już pani ani siebie Hatte rozpędza się... leci bardzo szybko, robi slalom między pięcioma chmurami. Leci na jakieś 30 metrów w górę. Kiedy już dosięgnęła jej celu-małej barankowatej chmury chwilę popatrzyła na Solar Sky z lekkim podziwem i strachem w oczach. -Raz się żyje!-Powiedziała Zrobiła jakieś pięćdziesiąt bardzo szybkich kółek w oku jej celu. Kółka były w różne strony nagle zaczęła się przybliżać do ziemi nadal obracając się w oku chmury. Kiedy skończyła zakręciło jej się w głowie i chmura ją odstrzeliła wysoko w górę, ale nikt tego nie zauważył wszyscy patrzyli na to jak chmura przypomina rzeźbę głowy kucyka. Kiedy Hatte odzyskała pełną kontrolę. Zaczęła spadać z wielką prędkością skurczyła się w kulkę i zakręcił kilka razy, powoli zaczęła przechodzić w pozę ,,baletnicy'' i kręcić sie coraz wolniej, wylądowała we tej pozie z gracją na pasie startowym i próbując zatuszować swoją czerwoną ze wstydu twarz zapytała profesor: I... i jak było?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jesteś zapewne Thunderbolt? Jestem Hatte i chętnie się z tobą zaprzyjaźnię! Wiem że może jestem bardziej... jakby to ująć? Głośna,a le myślę że fajnie będzie jak się poznamy!:rd6: Pewnie ty też będziesz ode mnie o wiele wiele bardziej cooler, jeśli chodzi o akrobacje :flutterblush: Do tego ty się nie spóźniasz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się nie spóźniać i nie jestem fajny... co do spóźniania...byłem już tutaj dwie godziny przed zajęciami ale żeby nikomu nie wpaść w oko skryłem się w chmurze i czekałem aż ktoś się zjawi potem pojawiłem się niezauważony, tym lepiej że mnie nikt nie widział, jeszcze by mnie okrzyczał albo... coś :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie, tylko więcej się nie spóźniaj, dobrze? A teraz... *rozgląda się po grupie uczniów. W pewnej chwili zauważyła Thunderbolta. Podeszła do niego spokojnym krokiem.* hmm... Thunderbolt, tak? Zapraszam Cię na pas startowy *uśmiechnęła się i zaprowadziła ucznia na pas* Pokaż co umiesz.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ech[mruknęła do siebie i poszła do przyjaciół][Zaczęła myśleć, dlaczego nauczycielka nic nie powiedziała na jej sztuczki.Ona sama wymyśliła tą z barwieniem chmur na kolor grzywy.][Trochę smutna podeszła do Thunderbolta. próbowałam się uśmiechnąć, ale nie mogłam, byłam pewna, że nie jestem godna by być w tej klasie, ale nie mogę odejść.][Popatrzała się na nauczycielkę. Miała nadzieje, ze może coś jednak powie o jej sztuczkach, jakie zaprezentowała.]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...