Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Tak. Chciałem porozmawiać o nas. Wiesz... Chyba się w tobie zakochałem... Chciałbym z tobą być do końca świata i mieć z tobą dzieci... Wiem że to pewnie żałośnie wygląda... ktoś taki jak ja... proszący o wspólne życie tak wspaniałą klacz jak ty... chciałbym z tobą być ale chyba nam nie wyjdzie... nie jestem jednym z was kucyków... a chciałbym być... jeżeli istnieje jakiś sposób bym stał się taki jak wy... ale o czym ja myślę... pewnie taki sposób nie istnieje... jeżeli jednak mimo wszystkich różnic zechciałabyś ze mną być to... byłbym najszczęśliwszą istotą we wszystkich światach... - powiedziałem niepewnym lekko zawstydzonym głosem sam nie wierząc że to powiedziałem. No cóż. Powiedziałem co mi leży na sercu. Teraz tylko czekam na jej odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wchodzicie na pokład drzwi się za wami zamykają, zauwarzył cię kapitan.

- Witaj kasanowo. Porislo, startujemy - powiedział po czym poczułeś jak statek upadł a następnie uruchomiły się silniki.

- Dobra, naszym celem jest odbicie Canterlotu. Według naszych informacji znajduje się dyktator Takerian i ONA - powiedział po czym na środku statku pokazał się obraz szpetnej osoby.

- Dyktator Care Taker, nasz pierwszy cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra. to trza się zająć ty Hejterem - odparłem cały czas rozmyślając o tym co mnie spotkało i o tym co jeszcze może spotkać. Nagle ujżałem oczyma wyobraźni filmik który mi pokazywał Kacprowicz... fu*k o czym ja w tej chwili myślę. Spaliłem buraka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRRR... NIE POZWOLĘ.... NIE POZWOLĘ BY TWILIGHT CIERPIAŁA...

Przepełniony gniewem uwalniam swoją energię by mnie otoczyła niczym tarcza. Z rykiem ruszam na Takerian nie by ich zabić lecz by rozerwać ich na strzępy. Muszę uwolnić Twilight za wszelką cenę... Nigdy sobie nie wybaczę jeżeli coś jej się stanie. W myślach wymawiam słowa

Z pradawnych wieków, przez najgłębsze czeluście. Przybywa wojownik. Bezimienny Heros. Usłysz wezwanie przez wieczność wędrujący. Piekielnym łańcuchem związane istnienie... Khadosh Addonio Satori Kotero*

________

*Sztuka Addonu Przyzwanie Pradawnej potęgi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniewem wydostałeś się z gruzów i rozszarpałeś najbliższych Takerian po czym ruszyłeś po Twilight.

===

Zniszczyłeś chyba z cały batalion dwa mechy i lądownik. By w końcu dostać się na dziedziniec gdzie stał ON, Dyktator Care Taker, który na twych oczach zabił dwóch perosjan, odwrócił się i wyjął coś podobnego do latarki.

- Nareszcie się spotykamy panie Torino, nawet nie wiesz jak będę się cieszyć jak zobaczę cię martwego pod mymi nogami - powiedział po czym z latarki wysunęło się czarne światło które miało metr długości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ZAPAMIĘTAJ DOBRZE TEN DZIEŃ TAKERIAŃSKI PSIE BO JEST ON TWYM OSTATNIM - ryknąłem po czym dzierżąc elektro-ostrze rzuciłem się na niego wyzwalając całą swoją energię

- WIRUJACY BERSERKER - wykrzyczałem nazwe techniki szermierczej atakując go całym impetem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...