Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zanim zdążyłeś do niego dobiec, uziemił cię za pomocą telekinezy w powietrzu.

- Nie powstrzymasz tego co nadejdzie panie Molestio. Dzisiaj to Takerianie zwyciężą, a nie Perosjanie - powiedział po czym odskoczył przed nadlatującym pociskiem, w oddali widziałeś Kacprowicza.

- Puść go. To sprawa między mną a tobą - krzyknął Kacprowicz.

- Cwel? Myślałem że ty obijasz się w fotelu w tym "Senatku" - powiedział Care Taker.

W tym momencie szczęka Kacprowicza się otworzyła po czym krzyknął, dźwięk był tak głośny że niszczył wszystko na swej drodze. Dyktator nie zdołał go zablokować i poleciał prosto na ścianę, zwalniając cię z telekinezy.

- Idź! Ja se z nim poradzę - powiedział Kacprowicz po czym jego Prawa ręka zmieniła się w Ostrze, a następnie skoczył prosto na Dyktatora kontynuując walkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz przez korytarz aż słyszysz znany ci jęk. Za rogu wybiega Gomez, wyciągasz miecz by się obronić ale co go goniło to cię już rozbawiło. Za rogu wyłonił się Wrzod.

- He he, ale będzie fajnie - powiedział wrzod

- Spierdalaj pedale - krzyknął przeraźliwie Gomez,

Wrzod koło ciebie przebiegną z słowami "Cześć Tato"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałeś spowolnienie i użyłeś ataku, by zobaczyć jak Molestia znika w błękitnym świetle.

- Nieeeeeeeeee! - to ostatnie co usłyszałeś z jej ust.

Rozwiązujesz Twilight, ona staje by cię pocałować ale staje się coś czego nie przewidziałeś... przeleciała przez ciebie.

- Co się stało? - spytała się zdezorientowana.

Wten do sali wszedł Kacprowicz.

- Wykonał zadanie, więc umiera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Kiedy dałem ci umiejętności perosjan, pozwoliłem sobie wejrzeć w głąb twej pamięci. Jesteś klonem Srage Jebage który woli się nazywać Shadow, zakała wszechświata. Twym celem było zgładzenie Molesti, a skoro już jej niema to umierasz, takie jest przeznaczenie Klonów pradawnych, gdyby było inne wyjście to bym ci pomógł. Ale niestety, zostało ci jeszczr 10 minut życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do zobaczenia, Shadow Bolt. Do III Wojny Światowej - powiedział po czym wystrzelił w ciebie Fioletowy pocisk i zacząłeś się unosić, widziałeś pod spodem swoje stare ciało, Kacprowicz za pomocą drugiej ręki zrobił dla ciebie ciało jednorożca o białej sierści i zielonej grzywie, po chwili wbiłeś się w to ciało.

===

Obudziłeś się na łóżku, nic nie pamiętałeś co się stało. Koło ciebie stała Twilight, twoja dziewczyna od dwóch lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...