Skocz do zawartości

Klasa Księżniczki Celestii


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

-Wy macie kostki rubika a ja mam swój wynalazek... w częściach(powiedziałem i zacząłem układać malutkie części w jedną większą których miałem ułożyć co najmniej 50)

-Ty to wszystko będziesz układać? Skonstruuj wynalazek który będzie to składał za ciebie :D A tak na serio.. Pomóc ci?:rd10:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacob przestał bawić się kostką rubika i zamyślił się. Chwilę tak myślał aż wreszcie wyczarował sobie koktajl. Zniknął i pojawił się szczeniak. Jacob chwilę pomyślał, a szczeniak patrzył się na niego z zaciekawieniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiesz Amber będę to wszyyyystko układał, a maszyny budować nie będę bo nie ma takiej zabawy jak(ziewa) przy samodzielnym układaniu(ziewa) to ja może przytnę sobie komara, bo coś ostatni nie spałem. Mówiąc ostatnio miałem na myśli ostatnie 3 dni(ziewa, śpi) Zzzzzzzzzzzz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacob spojrzał się szczeniaka który nadal tam był. Powiedział do niego zniecierpliwiony

- Co ty tu jeszcze robisz? Idź.

Szczeniak zniknął. Jacob wreszcie zdenerwował się i wyczarował sobie MP3 i dużą księgę pt. Świat Dysku. Włożył sobie słuchawki do uszu i włączył cicho muzykę. Następnie zaczął czytać księgę. ( Czasem naprawdę tak czytam :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...