Skocz do zawartości

Rysunki w świetle księżyca


Moonlight

Recommended Posts

Trzymam kciuki za konkurs, praca wydaje się być obiecująca :>

A Kuc świetny! że nie ma się do czego absolutnie przyczepić^^ CM wygląda zacnie,co to dokładnie jest?

 Dziękuję ^ ^

CM przedstawia czerwony krzyż wkomponowany w kwiatek z odciskiem podkowy i łapki pomiędzy płatkami. Krzyżyk reprezentuje jej zamiłowanie do pomocy innym (wolontariat) i talent medyczny, kwiatek zdolności zielarskie, a podkowa z łapką wszechstronność w tych działaniach.

 

Trochę mi zajęło wymyślenie tego znaczka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dziękuję ^ ^

CM przedstawia czerwony krzyż wkomponowany w kwiatek z odciskiem podkowy i łapki pomiędzy płatkami. Krzyżyk reprezentuje jej zamiłowanie do pomocy innym (wolontariat) i talent medyczny, kwiatek zdolności zielarskie, a podkowa z łapką wszechstronność w tych działaniach.

 

Trochę mi zajęło wymyślenie tego znaczka

I własnie widać, że ten CM jest przemyślany a nie odwalony ot tak. Super wyszedł^^ Ja zawsze mam problemy z tymi znaczkami,żeby jakiś dobry w miarę wyszedł :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyszczek tego pierwszego kuca wygląda trochę jak dziób i chyba przydałby mu się większy refleks na oczach : P

Mogłaś dodać jeszcze trochę kresek w paru miejscach, żeby włosy realistyczniej wyglądały.

 

W tym drugim podobają mi się skrzydła, ładnie wyszły ; )

Na ogonie mogłoby być więcej refleksów : P

 

Ogólnie, rysunki ładne. Od jakiegoś czasu się sporo poprawiłaś i utrzymujesz ten poziom. Za jakiś czas będzie jeszcze lepiej ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powracam po dość długiej przerwie z 2 nowymi pracami i kanapą ^ ^ ( i ślicznie dziękuje w imieniu wszystkich srok....znaczy się...dziękuje za komentarze ; P )

Na początek zmodyfikowany request dla KreeoLe, jej OC, Softly Fluff
c28b.jpg




Druga praca to rysunek mojej postaci w drugim podejściu sesji w dziale Applejack (tak wiem...powinnam robić requesty...)
Moja oczobitna niewidoma zebra, Secret Tune

0was.jpg


A oto o czym myśli dziecko na lekcjach plastyki pod koniec roku szkolnego:

dsc00064ak.jpg

Rzeźbić to ja nie potrafię....ale muszę się pochwalić, że rysunek mojej Bloody trafił na FGE ^ ^ .   >>klik<<

Edytowano przez Moonlight
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ślicznie dziękuje w imieniu wszystkich srok

 

 

xD

 

 

Softly Fluff wyszła Ci bardzo ładnie. Świetnie poradziłaś sobie z tą grzywą ^ ^

Dużo detali i ogólnie rysunek sprawia bardzo dobre wrażenie : )

Przczepiłbym się tylko tych przyciemnionych oczu : P

 

 

Ta zebra... hmm... wiesz co o niej myślę : P

ale wykonanie jest w porządku ^ ^

 

 

A ta kanapa... hmm...  jest fajna XD

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj droga Moonlight. :salut:

 

Chciałbym na wstępie powiedzieć, iż gratuluję takiego postępu w rysowaniu przez zaledwie pół roku. Wystarczy spojrzeć chociażby na twój pierwszy rysunek dodany w tym wątku i np Secter Tune'a. Świadczy to o tym, że naprawdę poświęciłaś czas rysowaniu Kolorowych Parzystokopytnych, przez co teraz każda twoja kolejna praca jest mini arcydziełem. Widać, że masz pomysł na siebie i swoje pracę, bo chyba nie widziałem w twoim zbiorze żadnego "copy-arta", wyrwanego z serialu i narysowanego na nowo. (za co osobiście cenię, i to nawet bardzo)

 

Chciałbym ci coś doradzić na przyszłość, może pobaw się trochę z konturami, które nie-nie podobają mi się.(co oznacza, że mi się podobają :derp:) Agh, po prostu odbiegają od serialowych standardów (którymi się wzorujesz). Nie chcę narzucać tobie, jak masz robić kontury, czy jakkolwiek krytykować tych obecnych, ale no nie wiem... Rozumiesz, co mam na myśli?

 

Mam jeszcze takie pytanie:

Mianowicie, co dokładnie przedstawia CM Secret Tune'a? To znak zapytania z dwoma kropkami obok, czy klucz F z jedną kropką na dole? A może jakaś głębsza fuzja tego i tego ?

 

Wysokim poziomem polskiego artystycznego fandomu niezmiernie pozytywnie wciąż zadziwiony alias Minor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

xD

 

 

Softly Fluff wyszła Ci bardzo ładnie. Świetnie poradziłaś sobie z tą grzywą ^ ^

Dużo detali i ogólnie rysunek sprawia bardzo dobre wrażenie : )

Przczepiłbym się tylko tych przyciemnionych oczu : P

 

 

Ta zebra... hmm... wiesz co o niej myślę : P

ale wykonanie jest w porządku ^ ^

 

 

A ta kanapa... hmm...  jest fajna XD

 

To tylko dzięki twoim tutkom i wskazówkom, wszyła ładnie. Sama bym sobie nie poradziła - DZIĘKUJĘ!

 

Ta Softly Fluff wyglada taaak przeuroczo!!!! :D

Misja zakończona sukcesem- dziękuję ^ ^

 

Spróbuj namalować coś farbami. A co do rysunków mam tylko jedno:WOW

Farbami... Ja i farbki niezbyt do siebie pasujemy. Farbami potrafię tylko walnąć tęczę na ścianie, ale mogę spróbować.

Zawsze to jakaś odmiana, może być ciekawie.

 

Witaj droga Moonlight. :salut:

 

Chciałbym na wstępie powiedzieć, iż gratuluję takiego postępu w rysowaniu przez zaledwie pół roku. Wystarczy spojrzeć chociażby na twój pierwszy rysunek dodany w tym wątku i np Secter Tune'a. Świadczy to o tym, że naprawdę poświęciłaś czas rysowaniu Kolorowych Parzystokopytnych, przez co teraz każda twoja kolejna praca jest mini arcydziełem. Widać, że masz pomysł na siebie i swoje pracę, bo chyba nie widziałem w twoim zbiorze żadnego "copy-arta", wyrwanego z serialu i narysowanego na nowo. (za co osobiście cenię, i to nawet bardzo)

 

Chciałbym ci coś doradzić na przyszłość, może pobaw się trochę z konturami, które nie-nie podobają mi się.(co oznacza, że mi się podobają :derp:) Agh, po prostu odbiegają od serialowych standardów (którymi się wzorujesz). Nie chcę narzucać tobie, jak masz robić kontury, czy jakkolwiek krytykować tych obecnych, ale no nie wiem... Rozumiesz, co mam na myśli?

 

Mam jeszcze takie pytanie:

Mianowicie, co dokładnie przedstawia CM Secret Tune'a? To znak zapytania z dwoma kropkami obok, czy klucz F z jedną kropką na dole? A może jakaś głębsza fuzja tego i tego ?

 

Wysokim poziomem polskiego artystycznego fandomu niezmiernie pozytywnie wciąż zadziwiony alias Minor

 

Chyba rozumiem, co masz na myśli, ale nie jestem do końca pewna.

CM przedstawia połączenie klucza basowego ze znakiem zapytania. Znak zapytania, ponieważ przez jego niepełnosprawność, świat jest dla niego tajemnicą, którą pomagają mu odkryć dźwięki, stąd wziął się klucz F ... Gdy go rysowałam to miało sens ...

Staram się dość często ćwiczyć. Cieszę się, że widać postępy i dziękuje za miłe słowa.

 

Hah

 

Dawno nie widziałem takich ładnych artów w tym dziale :cadanceawesome:

 

+1 do reputa ^^,

Hah... dziękuje ^ ^

Dopiero, co wróciłam do domku po 2 tygodniowej nieobecności, więc z góry przepraszam za brak requestów.

Podczas wyjazdu udało mi się tylko raz dorwać szkicownik....

Nio...

Nie wygląda to za ładnie...

Ale tragicznie tez nie jest...

Oto szkic mojego 8 miesięcznego bratanka

1tlf.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dzięki twoim tutkom i wskazówkom, wszyła ładnie. Sama bym sobie nie poradziła - DZIĘKUJĘ!

 

Nie ma za co ; )

 

 

 

Patrzę na ten szkic i kolejny raz stwierdzam, że rękę do rysowania to Ty jak najbardziej masz. Owszem, jest trochę niedoskonałości i oczy za duże, ale jako całość dobrze to wygląda. Sprawia wrażenie, że zostało narysowane bardzo pewnie, bez wachania, odważnie, że tak to ujmę - to lubię. 

 

 

Rysuj, rysuj, będzie tylko lepiej ; )

Edytowano przez Magpie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No cóż Biroąc pod uwagę, że to małe dziecko, które się rusza i wszędzie pełza (lub chodzi ) to szkic naprawdę... naprawdę. Jak ze zdjęcia, to i tak biję pokłony. Sam takiego człowieszcza nie potrafiłbym narsować, więc ode mnie wielki plus. DAT OKULARY :lunaderp:

Edytowano przez Mew Two
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co ; )

 

 

 

Patrzę na ten szkic i kolejny raz stwierdzam, że rękę do rysowania to Ty jak najbardziej masz. Owszem, jest trochę niedoskonałości i oczy za duże, ale jako całość dobrze to wygląda. Sprawia wrażenie, że zostało narysowane bardzo pewnie, bez wahania, odważnie, że tak to ujmę - to lubię. 

 

 

Rysuj, rysuj, będzie tylko lepiej ; )

 

Mam taki zamiar, dziękuję Ci bardzo!

 

No cóż Biorąc pod uwagę, że to małe dziecko, które się rusza i wszędzie pełza (lub chodzi ) to szkic naprawdę... naprawdę. Jak ze zdjęcia, to i tak biję pokłony. Sam takiego człowieczka nie potrafiłbym narysować, więc ode mnie wielki plus. DAT OKULARY :lunaderp:

 

Wystarczy trochę poćwiczyć. Ale dziękuję za opinię

Tym razem będzie AT, moją częścią było narysowanie Kristen

 

_at__kristen___oc_by_moonlight_ki-d6fkon

Skaner zjadł kolor CM-a, w najbliższym czasie postaram się wstawić zdjęcie.

Hmmm to by było na tyle. Zapraszam do pisania opinii, które pomogą mi rozwinąć swoje umiejętności.^ ^

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po przerwie wracam z dwiema kolejnymi pracami i nadzieją, że ktoś tu jeszcze zagląda.

Najpierw pokaże wam prezent dla Magpie'a ^ ^

_gift__magpie_with_magpie_by_moonlight_k



A teraz "martwa" żywa natura, czyli próba narysowania kwiatków

flower_by_moonlight_ki-d6h9pqk.jpg


 

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rysunek jest uroczy, niesamowicie mnie cieszy za każdym razem gdy na niego patrzę : )

Powieszę go sobie na ścianie : D

Jeszcze raz baaaaaardzo Ci dziękuję Kiciu ; *

Za wczoraj też ^ ^

Kwiatki mi się bardzo podobają, zresztą dobrze wiesz co o nich sądzę ^ ^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucyk i sroka wyszły ci po prostu super. Kwiatki też.

 

Dziękuję, starałam się

 

Ładnie ci wyszły, ale ja wolę jak rysunki są pokolorowane. Też sama wolę rysować samym ołówikiem, ale staram się kolorować, gdyż prace wyglądają bardziej... Kolorowo i weselej.

 

W prezencie dla Magpie'a ten efekt był zamierzony, a kwiatków zwyczajnie nie zdążyłam pokolorować, gdyż zapadł zmrok i zniknęły mi z pola widzenia.

 

Ten rysunek jest uroczy, niesamowicie mnie cieszy za każdym razem gdy na niego patrzę : )

Powieszę go sobie na ścianie : D

Jeszcze raz baaaaaardzo Ci dziękuję Kiciu ; *

Za wczoraj też ^ ^

Kwiatki mi się bardzo podobają, zresztą dobrze wiesz co o nich sądzę ^ ^

 

Cóż za zaszczyt, moja praca na Twojej ścianie ^ ^

 

Piękne prace, podoba mi się Twoja martwa natura czuć tą delikatność kwiatów na rysunku :>

Dziękuję, chyba zacznę częściej rysować roślinki w ogródku.

Pozostając przy Turoniu... pisałeś coś kiedyś o rysunku i w końcu go zrobiłam!

 

blvv.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...