Skocz do zawartości

Rysunki w świetle księżyca


Moonlight

Recommended Posts

Narysowałam Silver Spoon.

Ale to nie było takie proste ... gapiłam się na kartkę chyba 15 min zanim cokolwiek wymyśliłam.

Na początku chciałam pokazać za co ma swój CM... Pomyślałam sobie srebrna łyżka = maniery

Ale nie miałam pomysłu jak to narysować. Więc myślałam dalej. Włączyłam komputer i zaczęłam przeglądać z nią arty... i zaczęłam zastanawiać się dlaczego tak często pokazuje się ją jako jędzę. A może ona wcale taka nie jest? Może zachowuje się tak, żeby przypodobać się swojej "przyjaciółce"?

No i narysowałam to:

ccf2013021800000.jpg

Nie jest powalające, ale tak to jest jak rysuje się kilka minut przed północą, po pracowitej niedzieli.

Ale udało mi się zrobić to co sobie zaplanowałam, jestem z siebie zadowolona- a to zdarza się bardzo rzadko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ratunku...Ostatnio nie miałam czasu na rysowane, a temat umarł (choć pewnie znowu panikuje),

więc wstawię tu szkic wykonany pod vector dla MacTavsha.

Jak znajdę czas to go pokoloruję, jeśli w ogóle jest sens.

ccf2013030300001.jpg

P.S.: Przepraszam za kropki...wszędzie, zapomniałam wyczyścić skaner ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepięknie rysujesz. <3

Bardzo podoba mi się twój styl, i chociaż nie za bardzo znam się na rysowaniu, mogę powiedzieć że twoje prace są śliczne. No i rysujesz piękne oczy. *w*

Dziękuje! :ajhug: Nie wiedziałam, że mam jakiś styl...zawsze myślałam, że rysuję "bezdusznie", czyli w moich rysunkach nie widziałam nic mojego.... ale powoli zaczynam odrzucać tą teorie.

I żeby nie było nudno wstawię kilka vlepek, zrobionych na plastyce :

ccf2013022700000.jpg

ccf2013030500001.jpg

Z góry przepraszam za krzywe linie i....mój arcy wysoki poziom angielskiego

ccf2013030500002.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem kto to jest! Królowa i Biały Królik z Alicji w Krainie Czarów ! Piękne!

Uff... a bałam się, że nie widać podobieństwa. Dziękuję!

Strasznie prosta, ale ładna kreska, zero cieni, popracuj nad tym, najlepiej zamień kredki na pastele.

Wiem, że prosta, ale z jakiegoś dziwnego powodu nie potrafię odnaleźć/wyrobić sobie własnego stylu. Nad cieniowaniem pracuję, ale z marnymi efektami no i to co się udaje automatycznie niszczy skaner.

Co do pasteli....nie lubię ich, ponieważ nie potrafię się nimi posługiwać. Ja nie umiem posłużyć się kredkami , a co dopiero pastelami. I w jaki sposób zmiana narzędzia miałaby poprawić wykonanie ?

Angel, Co ty tam robisz? :lyra2:

A wracając do tematu, rysunek świetny.

Dziękuję bardzo, starałam się...

Ogólnie to przyznam szczerze, że moim skromnym zdaniem (Hippis mnie zabije, gdy to przeczyta) nie umiem rysować.

Jestem bardzo odtwórcza... nie potrafię ukazać siebie w tym co robię... no i jak możecie zauważyć wszystkie kucyki są w tej samej pozie...

Ale staram się to zmienić i może kiedyś narysuje coś swojego w każdym calu... ale to kiedyś.

A teraz czas na kolejny szkic pod vector dla Tavisha!

ccf2013032200001.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię Twój styl, nawet jeśli twierdzisz, że go nie ma. Narysowałabyś coś dla mnie? ^^

Pewnie! Co byś chciała?

WOW nie mogę przestać się zachwycać takie piękne i pozazdrościć stylu.

Narysowałabyś tego kucyka co mam w Avku chciałbym zobaczyć jak ci wyjdzie :)

Ok, ołówek mam już przygotowany, do wieczora powinnam go skończyć.

Ten ostatni jest przesłodki, księżniczka Celestia. :D

Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałam, rysujesz wybornie, nawet swoim stylem - nie-stylem. *w* A ten ostatni rysunek z małą Celestią (to ona?) jest genialny, i ta grzywa... <3

Byłabym Ci wdzięczna, gdybyś narysowała mi moje OC? Taaak ładniiie proooszę... c:

Tak to mała Tia, dziękuję. Narysuję, gdy skończę rysunek dla Bellaminy :aj5:

Chciałabym, żebyś mi narysowała ponysonę w steampunkowym ubranku, niekoniecznie takim, jak na rysunku. Liczę na Twoją kreatywność.

Postaram się ;) Tylko na to będę potrzebowała trochę więcej czasu.

No i jak mówiłam .... skończyłam rysować Fluffy pony, wyszło coś takiego:

ccf2013032300001.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajny( imprezka w środku innego kucyka :ming: )

I jeszcze vinyl te 2 postacie są moimi najbardziej lubianymi kucykami.

Cieszę się, że się podoba. A to, że lubisz Vinyl przeczytałam na twoim profilu.

Nie miałam pomysłu, a tak przynajmniej...coś się dzieje :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...