Skocz do zawartości

Rysunki w świetle księżyca


Moonlight

Recommended Posts

Uch, widze ze sie poprawilaś mocno, ładne prace te ostatnie.

Dziękuję :flutterblush:

Udało mi się narysować ponysonę Bellaminy.... mam nadzieję, że się podoba.

Bałam się, że tłem zepsuje rysunek, wiec go nie zrobiłam, ale jeśli chcesz mogę je dorobić.

ccf2013032600001.jpg

O to chodziło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaakie oko cudne... *w* Świetny obrazek, zresztą jak większość innych. ^^

Dziękuję! Mam mały problemik z twoim OCkiem, fryzura ma być taka sama jak z kreatora, czy...masz może jakieś specjalne życzenie?

To samo tyczy się ogona... I nie mam pojęcia w jakiej pozie ją narysować ... Mam kilka pomysłów, ale nie potrafię przelać ich na papier.

Jaaakie kolorki cudne. Ładnie Ci wyszło, a ta sukienka wygląda trochę...chmurkowato :P

Cieszę się, że wyszło....Dopiero teraz zauważyłam tą chmurkowatość. To był zupełnie niezamierzony efekt...ale wygląda całkiem, całkiem....chyba.

Świetne rysunki, może dokup kredki, bic lub herlitz. Bic ma twarde kredki te drugie są miękkie. Skaner nie wyłapuje kolorów, bo słabo je widać na kartce, warto troszkę przyciskać i śmielej kolorować.

Dziękuję! Mam zestaw 72 kredek z KOH-I-NOOR i pudełko 12 kredek z Pentel-a... na razie muszę opanować te kredki, potem pomyślę o innych.

Jeśli chodzi o przyciskanie, akurat w tym rysunku chciałam uzyskać taki efekt.

Mi się bardzo podoba ta chmurkowatość :D

Mi też! :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie taka sama, ale podobna jak do tej z creatora. Grzywa... gdzieś tak na długość szyi. Ogon też podobny, jak chcesz to taki sam.

Nie mam jakiejś wyznaczonej pozy. Może normalnie stać, jak tu, tylko twarzą w połowie do przodu, albo w jakiejś podobnej do tej. Pozostawiam rysunek do twojej dyspozycji, możesz coś zmienić, ja się do tego dostosuję. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejkuojejkuojejku! To jest cudne! <3 I jeszcze ten łuk, strzały... dzięki ci. Wygląda trochę młodo, ale jest przecudownie śliczna. *w* Jesteś genialna Moon, nie wiem jak i kiedy, ale kiedyś Ci się za to odwdzięczę.

A oceniając obrazek liczbą, co nie zbyt lubię... to będzie jakieś 11/10. :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corrie chyba coś we mnie odblokowała, nareszcie jestem zadowolona z moich rysunków.

Takim sposobem powstał Night Arrow (OC Tavisha) w wersji w zbroi!

ccf2013033000002.jpg

Narysujesz moją OC?

Po wstawieniu Corrie na DA (mam nadzieję, że się nie gniewasz- KreeoLe) dostałam już kilka próśb o requety, więc jak je wykonam zabiorę się za twoją OC :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło super! te kolory i ta dynamika!

Ojejku :pinkie2: dziękuję!

Dziękować po raz... 3...4...5 nie pamiętam już XD

Po raz kolejny jestem ci dozgonnnie wdzięczny :3 ( a teraz inkscape i czas na moją robotę :D)

Wybacz.... musiałam: >>vector Tavisha<<

Dziś narysowałam kolejny request (trochę się ich nazbierało), ale przedobrzyłam z cieniem i kucyk wygląda staro. Przynajmniej moim zdaniem

Przed wami Pasteconia!

ccf2013040100002.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wstawieniu Corrie na DA (mam nadzieję' date=' że się nie gniewasz- KreeoLe)[/quote']

Ty narysowałaś - rób z tym rysunkiem co chcesz. Może nawet lepiej, że takie cudo będzie widzieć więcej osób. :lunaderp:

Night Arrow jest przepiękny. Wszystko wyszło cudnie, bardzo fajne skrzydła. ^^ A co do Pasteconi, wszystko jest również przepięknie, z wyjątkiem kilku szczegółów. Pędzel w jej buzi wygląda bardzo dziwnie, zupełnie jakby go nie trzymała, całe czarne oczy - bez żadnego koloru nie wyglądają tak ładnie (jeśli to jakieś OC, czy taki miał wyjść efekt specjalnie, to się nie czepiam). Najfajniejszy jest chyba Cutie Mark i ta piękna grzywa. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słodkie te twoje rysunki... i bardzo dobrze! xD :lunaderp:

Ślicznie rysujesz, no i te kolory, mi by się nie chciało : /

podziwiam :aj5:

Tak szczerze...to nie wiem dlaczego mi się chce...Normalnie jestem dosyć leniwa :rainderp:

Dziękuję!

To nie pędzel, tylko ołówek, i faktycznie wygląda dziwnie...Też nie pasują mi te oczy, ale takie wymagania "klientki".

Oryginalnie wygląda tak: Pastelconia

Nie boję się kolorów... boję się cieniować i robić tło :aj3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne c: bardzo fajne kolory i ciniowanie c:

Like

DZIĘKUJE! :pinkie2:

O mój Boże, jak pięknie ty kolorujesz, cieniujesz, rysujesz *u*

Nic dodać, nic ująć.

Chwała Tobie. :ming:

Pastelconia wyszła Tobie przepięknie *_*

No nie mogę się napaczeć, to jest cudowne, cuuudooowneee. *.*

Co za spam emotkami :ming:

Jaka tam chwała....Ale dziękuje za miłe słowa.

Kolejny request: Marcepan ^^

ccf2013040600003.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...