Skocz do zawartości

Rysunki w świetle księżyca


Moonlight

Recommended Posts

Chwała? Miało być chałwa... :flutterblush:

Ale skoro już, to w tym znaczeniu że chce Ci się w ogóle to robić.:ming:

Czasami wydaje mi się, że dla niektórych to jakaś pasja, hobby. ;>

Marcepanka :ming:

Śliczne wykonanie.

Czym kolorujesz źrenice?

(Chyba było takie pytanie, ale prawda jest taka, że nie chce mi się sprawdzać wątku.:ming:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwała? Miało być chałwa... :flutterblush:

Ale skoro już, to w tym znaczeniu że chce Ci się w ogóle to robić.:ming:

Czasami wydaje mi się, że dla niektórych to jakaś pasja, hobby. ;>

Marcepanka :ming:

Śliczne wykonanie.

Czym kolorujesz źrenice?

(Chyba było takie pytanie, ale prawda jest taka, że nie chce mi się sprawdzać wątku.:ming:)

Bo to jest pasja, trzeba się czasem odstresować i wyżyć na kartce :pinkiehappy:

A źrenice i rzęsy koloruję czarnym cienkopisem.

Przepiękne! no i nie wiem co więcej powiedzieć..hm.. Błogosławie! †! :D

Dziękuję...mam błogosławieństwo! YAY! :pinkie2:

naprawdę świetnie rysujesz chciałbym tak potrafić

Kwestia ćwiczeń i chęci, dziękuję!

Ślicznieeeee :)

Miło mi, że się podoba.

Jeju... to wyszło po prostu przecudownie! :lunaderp:

Świetnie kolorujesz ;)

Nareszcie się nauczyłam, dziękuję :aj3:

I żeby nie było pusto, wstawię szkic wykonany na plastykę...Miałam to ryć na blaszce, ale po odbiciu wyglądał by dziwnie, więc moja nauczycielka stwierdziła, że będę robiła grafikę ze zdjęcia....Powiedziała, że dam radę. Tylko mnie to bawi?

ccf2013040900000.jpg

Tak wiem, jest krzywy,ale nie mogłam znaleźć linijki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie praktycznie nigdy linijki nie używam,tylko sporadycznie ekierki do "równego" przycinania kartonu. Ale i tak nie potrafię się tym dziwnym wynalazkiem obsługiwać. Ja zwykle jak już potrzebuje narysować prostą linie to używam...takich kartonowych świętych obrazków z Lichenia. xD One są najlepsze..noi też relikwie Bł. Stanisława Papczyńskiego są bardzo pomocne xd A obrazek świetny^^ Też zawsze mam problemy z tymi wierzchołkami wież xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o nowego requesta? :D

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2013/088/1/d/profile_picture_by_bellaminavonfabulous-d5znjp3.jpg

http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2013/095/9/1/bellaminavonfabulous_by_iamadinosaurrarrr-d60j4v0.png

Odnośnie stroju...biały kitel laboratoryjny :P Może niech jeszcze magią (kolor magii - biały) unosiła jakieś fiolki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło świetnie, wcale nie tak krzywo. No, może tylko czubek wieży nie jest zbyt prosto. Ale gdybyś widziała, jak ja rysuję bez linijki...

Taka architektura...Proboszcz nie przypilnował robotników ^^

Ja w sumie praktycznie nigdy linijki nie używam,tylko sporadycznie ekierki do "równego" przycinania kartonu. Ale i tak nie potrafię się tym dziwnym wynalazkiem obsługiwać. Ja zwykle jak już potrzebuje narysować prostą linie to używam...takich kartonowych świętych obrazków z Lichenia. xD One są najlepsze..noi też relikwie Bł. Stanisława Papczyńskiego są bardzo pomocne xd A obrazek świetny^^ Też zawsze mam problemy z tymi wierzchołkami wież xP

Ja mam zawsze na biurku 30cm linijkę i używam ją tylko do włączania monitora :aj3:

A do robienia prostej linii używam drugiego ołówka....

Jak ja się wyżywam na kartce, to ją drę, a nie na niej rysuję. xd

No to ten cienkopis musi być bardzo czarny, czarniejszy od czarnego. xd

No, ten szkic jest bardzo ładny, nie widzę krzywości, jeżeli rysujesz tak od ręki, to podziw.

Na serio, podziw. xd

Jaki tam podziw...Raz się udało, ale dziękuję. Dziękuję wam wszystkim!

Mogę prosić o nowego requesta? :D

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2013/088/1/d/profile_picture_by_bellaminavonfabulous-d5znjp3.jpg

http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2013/095/9/1/bellaminavonfabulous_by_iamadinosaurrarrr-d60j4v0.png

Odnośnie stroju...biały kitel laboratoryjny :P Może niech jeszcze magią (kolor magii - biały) unosiła jakieś fiolki.

Pewnie, że możesz prosić, ale ostrzegam, że mam jeszcze 3 requesty do wykonania i zrobię je dopiero po testach. Muszę się pouczyć, itp.

Ale rysunek wykonam ;)

Nareszcie skończyłam OC fanki nr 1 Cadence.

Poznajcie Ruffian:

ccf2013041300002.jpg

Przepraszam, że nie zrobiłam dokładnie według twoich wytycznych, ale nie potrafiłam narysować czarnego kucyka wyprzedzającego drugiego czarnego kucyka.

Poza tym drobnym szczegółem, mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, skoro raz, pierwszy, tak rysujesz bez linijki no to tym bardziej. ^^

Ruffian jest bardzo ładna. (Mudżynka? :ming:)

Jak dla mnie, czerń i czerń, to coś, co do siebie nie pasuje. (stan krytyczny.xd)

Mimo to, wyszła ci całkiem ładnie.

Co to to to to białe coś na czole tego kuca? O_o

To jest biała plamka na sierści :aj3:

Dzięki! To jest cudne! Tak chciałabym rysować jak ty. Jeszcze raz dzięki.

Proszę, dziękuję i ....miło mi, że się podoba!

Od rysunku mojej Corrie, lepiej rysujesz. :rainderp: Jak zawsze - cud, miód, orzeszki! Ruffian śliczna. <3

Też tak uważam...Corrie coś we mnie przełamała. (magia?)

Możesz dwa kucyki na osobnej kartce narysować potem odrysować na jednej. Świetny kuc. :D

Nie w tym był problem. Problemem było pocieniowanie dwóch nachodzących na siebie CZARNYCH kucyków ^^

Ten kuc wyszedł bardzo ładnie. Te kolory... podziwiam, że chce ci się bawić z tymi kredkami xD

No i nawet tło zrobiłaś :)

A tamten szkic bardzo zacny ;)

Po to są kredki żeby się nimi bawić, inaczej rysowanie byłoby nudne i ...takie mdłe.

Ślicznie posługujesz się kredkami! Trzymaj tak dalej i wstawiaj jak się da najczęściej kolejne śliczne prace^^

Dziękuję, postaram się!

To teraz kolejny request (z każdym zrobionym dochodzą kolejne 2....)

Przedstawiam wam Wonder i Kotowiewórke ^^

ccf2013041500001.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awwwww, to jest po prostu prześliczne. I takie sloodkiee *.*

Po to są kredki żeby się nimi bawić' date=' inaczej rysowanie byłoby nudne i ...takie mdłe.[/quote']

oj wiem... tylko mi się nie zawsze chce kolorować (chyba, że w photoshopie) hmm, moze czas to zmienic?

Co do mdłości niekolorowych rysunków, to mogłbym z tym polemizować, bo według mnie to zależy od sytuacji :) Ale na pewno kolorowe są bardziej pracochłonne, więc tym bardziej podziwiam :aj5:

A tak ogólnie mowiac, to właśnie fajna jest taka różnorodność w rysowaniu, że są i kolorowe rysunki i niekolorowe, różne techniki, style, wizje artystyczne itp. Lubię sobie pooglądać jak rożni ludzie, w inny sposób przenoszą na kartkę i realizują to co pojawiło sie w ich głowach :aj3:

Przepraszam, jestem leniwa i napisze tu.

Też bardzo lubię tą różnorodność. I nie chodziło o mdłość niekolorowych rysunków, tylko o mętność moich prac sprzed "zabawy kredką".

~Moon

Źle Cię zrozumialem w takim razie :)

I nie szkodzi, że piszesz tutaj, to zaszczyt xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...