Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Życie ci nie miłe?- wyciągnąłem miecz świetlny- Wiesz czemu ten miecz nie jest czerwony?- pokazałem mu ostrze- Sam tego jedi zmęczyłem i załatwiłem tymi kopytami!-odetchnąłem głęboko i wyłączyłem miecz- Dobra. Jestem Dark Impetuosity. Słyszałem, że podobno na Pegozji jest jakiś jedi. Powiedz mi gdzie albo gdzie jest ktoś, kto to wie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetchnąłem głęboko. Tego potrzebowałem, by dobrze odegrać to, co chciałem.

-Wolałbym nie musieć prosić o udzielenie mi odpowiedzi- poruszałem się lekko nerwowo- Bo nie lubię za bardzo prosić o coś kogoś, o kim nie wiem, że jest ode mnie silniejszy. Czy możemy przeprowadzić rozmowę spokojnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się skupiłem i złapałem go mocą. Miałem nadzieję, że ponownie uda mi się złapać statek, tak samo jak na początku misji.

Zatrzymałem go w powietrzu, a raczej spróbowałem go zatrzymać.

-Czy możesz być dla mnie miły? Ja się staram, więc mi nie przeszkadzaj-starałem powiedzieć coś, co nie zależy od tego, czy uda mi się coś zrobić z statkiem. Ale wiedziałem, że jeśli się uda, to moje słowa będą wiele silniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go złapałem mocą, a nie magią. A, z tego co kojarzę, moc kontrolowano z kończyny głównej(przyjmijmy, że kopyta).



Obecność rogu na rogu zaskoczyła mnie, przez co przestałem korzystać z mocy. Niemoc korzystania z magii nie była wygodna, jednak dało się z nią żyć. Uspokój się, uspokój się, uspokój się.

-Odrobina kultury jeszcze nikomu nie zaszkodziła- powiedziałem wyciągając miecz z ukrycia- Choć sith, ja jestem bardzo spokojnym kucem. Ale jak zaraz nie przestaniesz, to nie ręczę za siebie.

A żeby wyglądać poważniej wytworzyłem niewielką sieć piorunów mocy dookoła siebie.

I teraz byłem tak przygotowany na wszystko, że nic nie powinno mnie zaskoczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeciwnej strony dziury przestępczej leciały droidy na platformie. Policjanci.

 - Co tu się dzieje? - zapytał jeden mechanicznym głosem.

 - Ten tu nie pozwala mojemu statkowi wylądować - powiedział ogier, pokazując na ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...