Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Schowałem wszystko co trzymałem magią do kieszeni. Poszedłem na statek i połączyłem się z Zakonem. -Mistrzu, mamy problem. Łowcy zabili generała, porwali Kate i ubrudzili cały statek. Przyślij tu kogoś moim Aurekiem. Zamontowałem im nadajnik, więc wiem gdzie są. Tylko szybko. Mogą znaleźć nadajnik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szybko załatw jakąś ekipę sprzątającą i oczyść statek. Jest tam trup generała. Nie otwieraj mojego pokoju-przelewitowałem pudełko pączków do statku- To ja lecę-wszedłem do statku. Usiadłem na siedzeniu.Zaprogramowałem komputer by gonił statek. Powoli wzniosłem się ponad atmosferę i poleciałem najkrótszą drogą. Ustawiłem fotel w pozycji czuwania i zająłem się pączkami. Jak dobrze, że załatwiłem tego autopilota,pomyślałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem ubrudzić sobie tapicerki. Wylądowałem na najbliższej planecie posiadającej atmosferę w miejscu niezamieszkanym. Statek unosił się kilka metrów nad ziemią gdy wyskakiwałem za potrzebą. Nawet nie patrzyłem gdzie. Po skończeniu szybko wskoczyłem do statku. Ponownie ustawiłem kurs na odczyt nadajnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...