Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Delikatnie rozmasowałem kopytami oczy. -Która jest-spojrzałem się na zegar, lecz nic jeszcze nie widziałem. Nie umiałem powiedzieć czy jest noc, czy dzień-Pączek na cały dzień. Szlag, idę na stołówkę. Może zrobią mi jakąś kanapkę. Ślepy wstałem z łóżka. Byłem brudny i jeszcze nie rozbudzony. Przeciwnie do swych słów skierowałem się do łazienki. Miałem nadzieję że zimna woda mnie rozbudzi i oczyści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Można się poczęstować?-spojrzałem się na skrzynie-Nie przynosiłem ich ani nie wiem jak je jeść więc ich nie dotykałem. A te fioletowe są kwaśne, a chcę coś słodkiego-powiedziałem, po czym krzyknąłem-Pączki! Podniosłem dwa owoce z 1 skrzyni z myślą szybkiego ich zjedzenia i dobrania się do pączków w kajucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Nie mów mi o uciekających pączkach. Kiedyś miałem koszmar że jestem magnesem na słodycze. Ja plus i one plus. Przez bieg w czasie snu spociłem się w łóżku. A do tych owoców,obiera się je? Czy jak się je je? Bo nie wiem, a z chęcią spróbuję-a potem poprawię pączkiem,pomyślałem i zacząłem obierać magią te, które trzymałem-Są kwaśne, ale odżywcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu mogę zjeść te złote? Chyba nie,zasmuciłem się,Witaj ponownie kwaśny smaku. Poszedłem do kajuty założyć płaszcz. To nieróbstwo już mi się nudziło. Miałem zamiar założyć płaszcz i pójść do jakiegoś konsula,bo na pewno mieli u siebie konsulat zaprzyjaźniony z jedi, dowiedzieć się jaka instytucja pilnuje przestrzegania prawa na Pegozji i wydobyć od niej trochę informacji. Ale najpierw musisz znaleźć konsulat,pomyślałem idąc do kajuty po płaszcz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, co to konsulat?


Na miejscowym pasie startowym stał statek towarowy. (komentarz: ale rymowanka :rainderp:) Właśnie się zamykała klapa. Coś się wywaliło zza skrzyni. Przez ułamek sekundy zobaczyłeś przerażoną twarz Sandry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul - urzędnik państwa za granicą, którego zadanie polega na dbaniu o interesy własnego państwa oraz opiece nad jego obywatelami przebywającymi na terytorium państwa, w którym konsul pełni swoją funkcję. Z wiki. Nie zdążyłem nawet pomyśleć, a już biegłem w kierunku pegazicy. Przestraszyłem się ,że tu mogą być łowcy. Złapałem magią miecz świetlny i skupiłem się na znalezieniu potencjalnego zagrożenia. Już raz straciłem szansę i nie zamierzam tego powtórzyć,pomyślałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...