Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Niewiele kucy znam. Lecz wielu chcę pomóc. Chcę pomóc każdemu niewolnikowi w wszechświecie. Bo każdy zasługuje na wolność. I jakiejś mikroskopijnej części już pomogłem. A żadnego z uratowanych prze zemnie niewolników nie znałem. Więc można powiedzieć, że znam Kate wystarczająco dobrze, by jej pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Taa, jasne - powiedziała z ironią - Zdradziłeś lepszych aby dołączyć do gorszych i ratować jakieś nic nieznaczące kucyki? Żałosne. Uderzyła Kate o ścianę. Rozległ się obrzydliwy trzask, a skrzydło pegaza wygięło się pod dziwnym kątem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Szybka jesteś, nie powiem. Ale teraz pokaże ci moją potęgę.Hahahaha-śmiałem się jak szaleniec-Albo nie. Jestem tylko słaby zdrajcą-spuściłem wzrok. Pamiętałem maksymę "Zrób wrogowi mętlik w głowie" i nie miałem lepszego pomysłu. Zaśmiałem się. -Co robi detektyw podczas czytania? Śledzi tekst-włączyłem miecze, mój rzuciłem magią w kierunku alicornicy, miecz Kate teleportowałem obok niej i rzuciłem, a sam wyskoczyłem i teleportowałem się niewiele wyżej jak leciały miecze. Przygotowałem się do kopnięcia w ulatującą w górę sith'kę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak alicorn nie atakowała. Jej oczy już nie były czerwone, a czarna sierść zmieniła się na różową. Wyjęła miecz i ze strachem spojrzała na czerwone ostrze. Spojrzała na ciebie z przerażeniem. Potem wróciła do czarnej sierści i czerwonych oczu. Na twarzy miała ponurą determinację. - Dalej nie wiesz, kim jestem? - zapytała chrapliwym głosem ogiera. Ten głos. Słyszałeś go. To był głos kogoś, kogo zabiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mistrzu, ja już walczyłem z tobą jakieś półtora roku temu i pokonałem cię. Poddaj się, a nic ci się nie stanie. Dobrze wykorzystałeś moją cechę do ściągnięcia mnie tutaj, tu muszę cię pochwalić. Ale teraz się poddaj-wyłączyłem moje miecze. Czekałem na atak. Byłem gotowy do teleportacji. Jeden ruch, a już za nią? Za nim? Tak czy siak, będę za atakującym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...