Skocz do zawartości

Dyskusje


Niklas

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jako pierwszy świat chcę wziąć właśnie Gothica... Grałam w niego dużo i również sporo osób na forum w niego grało. To niech tylko reszta MG się wypowie :P Jakby zaczęło się nowe światy dopiero po tym, jak zakończy się obecne gry w kucykowym świecie, będzie to trochę, moim zdaniem, zbyt długo trwało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc... 1. Chętnie bym zagrał, może nawet poprowadził jakąś sesje, może się zgłoszę ale u mnie z pisaniem długich postów na poczekaniu troszkę trudno... i sesje by był wyjątkowo krótkie... 2. Soczku grałem w gothic'a nawet bawiłem się w modding 2 części ale jakoś nie przekonują mnie sesje w Myrthanie... Zobaczymy jak wyjdzie 3. Właśnie kucykowe realia... whatever ludzie mogą właśnie czegoś takiego chcieć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Rezygnuje z Funkcji fajnie było ale jestem zbyt leniwy i shoutbox jest zbyt fajny jeżeli by było możliwe to Kuothusiowi bym odstąpił funkcje EDIT Ale zostawcie mi tą piękną purpurę bez niej nie będę mógł być taki Słodziaszny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Skoro Matjas rezygnuje, to należy go pozbyć przywilejów i jego działu.

I nie - nie ma czegoś takiego jak "przekazywanie funkcji" drogi Matjasie. Ty nie jesteś królem, i nie ma czegoś takiego jak dziedziczenie w dynastii. Jeśli Kuoth będzie chciał zostać MG, to złoży podanie jak wszyscy inni chętni.

Cóż... i tak... Otworzymy nabór. Jeśli będzie wielu chętnych o dużych umiejętnościach pisarskich, sporej wyobraźni, ogarniętej ortografii i interpunkcji... to wybierzemy dwójkę, która zasili szeregi Mistrzów Gier.

A także przydałoby się jakieś ograniczenie ilości gier... bo jak słyszę, że ktoś chce składać trzecie podanie, ale nie ma do kogo, to stwierdzam, że to przesada - jedna, góra dwie gry. Na trzy lepiej nie zezwalać, bo w ten sposób jedna osoba ma frajdy po pachy, a ktoś inny nie ma gry wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Matjas, daję Ci 24 godziny na przemyślenie wszystkich za i przeciw. Zastanów się, czy chcesz nadal być mistrzem gier, czy masz czas, czy masz chęci, czy masz pomysły.

Nic na siłę.

Jutro wieczorem chcę widzieć Twoją odpowiedź - zostajesz, czy odchodzisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy aktualni GM po obejrzeniu podań do zostania mistrzem, decydują o tym kto nim zostanie? Jeśli nie, to czy nie było by dobrym pomysłem aby przyjmować świerzaków na zasadzie "Rady MG"? Robić jakieś konferencje i dyskutować o tym kto powinien zostać mistrzem i zdecydować wspólnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja chciałbym zadać pytanie - czy jest możliwość poprowadzenia jednej sesji? Z tego, co się rozejrzałem, to urząd MG jest tu zarezerwowany wyłącznie dla wybrańców, którzy zobowiązani są w zamian dostarczać odpowiedniej ilości sesji. Ja zaś mam pomysł tylko na jedną sesję, nie wiem, czy jeśli złożyłbym podanie, został zaakceptowany itd miałbym czas na prowadzenie więcej niż dwóch sesji na raz. W związku z tym pytanie, czy istnieje możliwość bycia "jednorazowym" MG. (Oczywiście by nim zostać poddałbym się wszystkim koniecznym procedurom jakie by postawiła przede mną moderacja)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja w sprawie naboru... Niby fajnie, niby wszystko ok, ale czy nie lepszą opcją byłaby sesja próbna? powiedzmy tydzień lub dwa... Jest kilku mg którzy przeszli i odpisują raz na ruski rok... Po za tym dzięki takiej sesji lepiej poznaje się wady i zalety MG... Jego umiejętności pisarskie, styl pisania opowiadań i znajomość gramatyki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ciekawy pomysł, ale obawiam się że nie wypali. Dlaczego? Ktoś napiszę bardzo dobre podanie i kilka MG będzie chciało poprowadzić taką historie, powstaję wtedy problem kto to ma poprowadzić. Koniec końców by był taki że wrócilibyśmy to starego sposobu, gdzie to gracz wybiera MG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...