Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Piter2224

[Archiwa Forum] Zabawa Tak czy Nie

Recommended Posts

Aż za bardzo, przez co jestem rozleniwiony, choć w sumie to zawsze byłem leniwy.

Byłeś w wakacje nad morzem? (jakimkolwiek)

Edited by Papeć

W te nie. Ja już kolego nie mam wakacji, tylko czasem urlopy xD Ale kiedyś tam byłem raz nad Bałtykiem, bardzo fajnie, jako gówniak pierwszy raz widząc morze wjebałem się tam na pałę w ubraniu i we wszystkim.

Umiesz zorganizować sobie swój czas?

Nie, bardzo trudno zorganizować sobie czas, przynajmniej w moim wypadku, ale staram się.

Zawsze przychodzisz na czas?

Nie, bo rzadko kupuję piwo w butelkach i nie chcę, żeby mi się takowe plątały po mieszkaniu, wolę oddać okolicznym żulom, bo będą mieć większy pożytek - taki dobroduszny jestem :bronies:

Zakrywasz kamerkę w laptopie, żeby osoby niepożądane Cię nie podglądały? :squee:

Mam permanentnie zaklejoną taśmą. Szkoda że nie wiem gdzie w lapku jest mikrofon, też bym zakleił.

Karmiłeś kiedyś jakieś zwierzę inne niż pies/kot/kanarek z ręki?

Edited by Po prostu Tomek
  • Upvote 1

Tak, między innymi świnie, kozy, konie, ptaszniki (choć nie powinno się tego robić), karpie, jerzyki, gąsiorka, kopciuszka, myszołowa i wiele innych.

Czy bałbyś się trzymać na ręce ptasznika?

• Upvote 2

Nie bałbym się. Jeśli znasz i rozumiesz zachowanie zwierzęcia oraz prawidłowo się zachowujesz, nie pakując się w gówno, nic ci nie grozi. Czy to pies, kot, pszczoła, ptasznik czy niedźwiedź.

Czy często improwizujesz tym co masz jeśli potrzebujesz tego, czego nie masz?

Edited by Po prostu Tomek

Gadam nawet gdy są ludzie w pobliżu, ale tylko, gdy nie mam do kogo się odezwać xD

Karcisz się w myślach?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...