Skocz do zawartości

Mass Effect - Trylogia


El Martinez

Recommended Posts

Gość Iluandar

ME trylogy rock! Uwielbiam tę serie, od pierwszej części, nie wspominając co było po dwójce :D A do wszystkich fanów Tali- zgadzam się z wszystkimi. W każdej części robiłem wszystko by efekty w przyszłości były jak najlepsze. Obecnie zostaje mi oczekiwanie nowego DLC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mass Effect? Mój avek chyba wszystko tłumaczy, najpierw ME 1 z CDA, mistrzowska fabuła, bardzo podobał mi się system walki, świetny klimat. Potem na jakieś promocji ME 2 - piękna grafika, przynajmiej każde pomieszczenie było inne, widać było, że fabuła miała być inna (ostatni boss, proszę....), "wpadki" z DLC, gdzie nie dało się zrobić spolszczenia z powodu technicznych, pocięcie gry, a nawet cofnięcie się w technice - brak granatów i wymienne magazynki. W końcu ME3 - kolekcjonerka, moją kurtkę zdobi naszywka N7, fabuła dobra, ale zakończenie skopali strasznie, multi jak multi po miesiącu się znudziło, chociaż nie powiem - walka ze wszystkimi przeciwnikami w tej samej grze to coś ciekawego. No i dziennik zadań... Jak można to spraprać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wydaje się, że gdzieś na początku jest powiedziane, że nasza Asari skończyła jakąś wyższą szkołę, ma tytuł doktora więc dla społeczeństwa Asari jest dorosła, potem 600 lat tańczenia na Cytadeli w pierwszym lepszym klubie i okres matrony ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się zbierzemy do wspólnej gry w multi? Moja niebieska "szturmowczyni" czeka na świeżą krew. ;3 Mikrofonu nie mam (i nie planuję mieć, preferuję gry singleplejerowe), jednak co mi przeszkodzi w grzecznym słuchaniu? :3 EDIT: Panowie, potrzebuję Was... Kombinowałem z DLC unlockerem i teraz mam pewien problemik. :S Uploadnął by mi któryś z Was pewien pliczek? Origin Games>Mass Effect 3>Binaries>Win32> to coś z ikonką ME3 bym chciał. Nigdzie indziej nie mogę tego znaleźć, a nawet jeśli gdzieś jest, to nie chce mi się szukać. Z góry dzięki. :S

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...