Skocz do zawartości

Sugestie


Spoiler Cat

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Okei!

~Nowy obrazek powitalny~  pink_tick.png ^^       ~Konkurs fotograficzny~   pink_tick.png ^^

~~

 

 

Może zrobić dyskusję o dubbingach PP z całego świata?Nie zauważyłam tu takiego tematu w tym dziale. ._.

Bo tu takiego tematu nie ma .__. ale sądzę, że jest o czym podyskutować, więc jeśli chcesz taki założyć... x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A  może bylibyście łaskawi stworzyć jakąś nową dyskusję, proszę.

 

Ach, bo to takie proste .__. widzisz, to nie my (ekipa) decydujemy, o czym użytkownicy chcą rozmawiać, tylko oni sami, owszem, możemy zarzucić jakimś tematem w dyskusji ogólnej bądź ożywić którąś z już istniejących, ale lepiej, aby to użytkownicy się tym zajmowali wszak ten dział tak naprawdę jest dla nich~ ^^

 

Jakąś dyskusje, hmm... czyli rozumiem, nie masz na myśli nic konkretnego? Hm, nie pomagasz, haha xD oki, spróbuje się coś wymyślić, ale nie ma pewności nigdy, że to chwyci i ktoś się znajdzie więcej, kto będzie miał coś do dodania. Naprawdę obecne dyskusje o optymizmach i pesymizmach Ci nie starczą? No nic, o dubbingach się pojawiła propozycja, którą się jednak nikt nie zajął, może to jest właśnie to?

 

Heh, niech żyje improwizacja! xD

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 11 months later...

Czyli propozycja nowej zabawy, hmm? ~Dobrze, gdy nadejdzie kolej dla poddziału zabaw z pewnością zostanie rozważona!! ^^

 

Niemniej póki co... naprawdę nie macie więcej propozycji? Nawet niekoniecznie konkretów, ale bardziej, co chcielibyście osobiście, aby Wam dział oferował? Bo jak nieraz powtarzałem, ostatnio pewnie nawet dość często, dział jest przede wszystkim dla użytkowników, stąd te pytania, co Wy chcielibyście w nim umieścić i w jaki sposób? Mamy galerię, pamiętniki, zapytajkę, dyskusję, a także poddziały specjalnie poświęcone Pinkamenie i jej siostrom. Dział nie składa się wyłącznie z zabaw - nie macie opinii na temat pozostałych składowych działu?? .__.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność, aktywnością, ale nie za wszelką cenę x]
 
Nie chcemy, by to zabawy dominowały w dziale, choć taka ewentualność też jest brana pod uwagę, jeśli użytkownicy tak zechcą, niemniej w założeniach nowy dział ma oferować takie zasoby, aby każdy znalazł coś dla siebie! ^^Zastanawiam się, czy użytkownicy naprawdę nie mają nic do powiedzenia na temat odświeżania działu? Bo trochę mało tu opinii... hej, ale przynajmniej nie brak! : D
 
Cóż, wygląda na to, Kotele, iż masz decydujący głos, jeśli chodzi o pomysły na usprawnienia! Odnośnie zabaw już się wypowiedziałem, w swoim czasie i po odpowiednich konsultacjach na pewno zostaną przywrócone, jako stały element działu. W sumie podobna sprawa ma się z pozostałymi subforami, np. dyskusje! Z tego, co zauważyłem najgorętsze dyskusje, to te na kontrowersyjny temat, kłótnie i sprzeczne opinie bardzo się wzajemnie napędzają, no ale z racji, iż nie każdy temat ma potencjał do takich akcji, to tradycyjne ożywianie tematu przez zadawanie pytań może się w istocie okazać jedynym rozwiązaniem... szkoda tylko, iż bywa ono średnioskuteczne .-.
 
Pamiętniki... haha, coś jest na rzeczy x] niemniej ostatnio odgórnie pojawił się plan ożywienia tego motywu i... na razie zobaczymy, co z tego wyniknie, może akurat warto spróbować i ostatecznie przyciągnie to jednak nowych użytkowników, zaś jeśli nie... cóż, przynajmniej nie powiedzą nam, że nie próbowaliśmy ;P
 
Konkursy, zawsze fajnie jest coś od czasu do czasu urządzić, szkoda tylko, iż ostatnimi czasy liczba aktywnych użytkowników jest tak mała, że trzeba urządzać dla konkursów kolejki, aby nie odbywały się w zbyt zagęszczonych terminach, bo jedyne zainteresowane osoby się nie wyrobią i zabraknie uczestników x]
 
Zapytajki w tym dziale od zawsze działały w systemie - jak uzbiera się masa pytań, pojawią się odpowiedzi. Cóż, starczy powiedzieć, iż ten system jest nieco przestarzały jak na obecne realia, teraz pytań się rzadko uzbiera więcej niż choćby tuzin, co w efekcie sprawia, iż odpowiedzi na parę pojedynczych pytań przeciągają się aż po kwartał! Nie wiem, jakie nastąpią w każdych poddziałach zmiany, niemniej jesli chodzi o zapytajki, jestem pewny, iż przejdą one na system natychmiastowy, tzn. wraz z pojawieniem się pytania po niedługim czasie zostanie spreparowana odpowiedź (czyli bez czekania, aż uzbiera się ich więcej)
 
Hmm... to na razie tyle, dziękujemy za wszystkie sugestie!! Mamy nadzieję otrzymać takich podobnych więcej! Pozdrawiam!! :pinkie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pomysłów, którymi postanowiłam się podzielić. A nóż okażą się pomocne ^^ 

 

1. Pinkie Wróżbitka - wydaje mi się, że była taka zabawa, ale nie jestem pewna więc opiszę o co mi chodzi chociaż łatwo się domyślić. Użytkownicy pisaliby zdanie bądź dwa dotyczące tego kim są, co robią, jakie mają zainteresowania i tym podobne, a Pinkie na podstawie tego co napiszą przepowiadałaby im przyszłość. 

 

2. Bitwa na żarty - myślę, że mogłoby to mieć większą formę. Użytkownicy zapisywaliby się przez jakiś czas, a potem dobierani by byli w pary i walczyli...na żarty. Mieliby za zadanie w śpiewny sposób żartować z przeciwnika. Oczywiście w grzeczny sposób i dla zabawy, żeby nie obrażać się naprawdę. Na koniec takiego pojedynku odbywałoby się głosowanie, kto lepiej zażartował z przeciwnika. 

 

3. Dyskusja o wróżeniu, tarocie i tym podobnych. Być może znajdzie się na forum ktoś zainteresowany wróżbami ^^ 

 

4. Rozbaw Maud Pie! - myślę, że nie będzie to łatwe zadanie. Ciekawe czy któremuś użytkownikowi udałoby się wywołać uśmiech rozbawienia na jej pyszczku ;3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Trochę bida z propozycjami, więc dorzucę swój pomysł.

Mamy w dziale Pinkameny bardzo aktywny temat. "Wyżal się". Brakuje jednak jakiejś przeciwwagi do niego. Jako że natura lubi równowagę, to proponuję założenie tematu, gdzie ludzie będą mogli okazać swoją radość. Zwłaszcza, że Pinkie zdaje się najlepszą patronką na takowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestii nigdy dosyć, to miło, iż postanowiliście się podzielić swoimi pomysłami, zacznijmy po kolei~

 

1. Pinkie Wróżbitka - to jest chyba do zrobienia, ale jeszcze nie wiem, jak będą stały poprzednie zabawy x)

2. Bitwa na żarty - to można by podłączyć pod dział turniejów, wszak jakby nie było, jest to współzawodnictwo ^^

3. Dyskusja o wróżeniu - kolejna dyskusja, tym razem niebezpośredniokucykowa, to zdecydowanie warto sprawdzić!

4. Rozbaw Maud Pie! - hm, coś dla działu sióstr, też warto spróbować, gdy nadejdzie ich kolej ^^

 

~~

Krzy... zastanawiam się, gdzie takie coś umieścić, nie do końca zabawa, już prędzej dyskusja, choć też tak nie bardzo... xD

I nie wiem też, jakie to by miało wzięcie, większość akurat preferuje się żalić, a i tam ruch nie jest jakiś straszny x]

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Prosta sprawa. Dać temat do działu głównego. Nie ma co szufladkować na siłę.

A co do aktywności... Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...