Skocz do zawartości

Sugestie


Spoiler Cat

Recommended Posts

Nadszedł czas, który dla każdego avatara jest niezbyt miły. Czas gdy jego dział umiera... Co z tym zrobić? Może wy mi powiecie...

tak poszedłem po rozum do głowy (podpatrzyłem od Neiter'a), i wpadłem na pomysł aby zapytać się was co zmienić w dziale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolejna zabawa? Pinkie Pie specem od imprez i zabaw wszak jest, więc cóż nam szkodzi? Można by zrobić coś w stylu "Pinkie Pie ocenia przyjęcia", "Słodkości PP i nie tylko", "Kuca-Aprilis, czyli wycinamy ludziom kawały, po czym je oceniamy".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Sądzę, że przydałoby się odświeżyć dział. Zapytaj przychodzi coraz więcej, bark odpowiedzi, bark aktualizacji quizu, czy jakiejkolwiek zabawy. A Pinkie to mój ulubiony kuc! Kuoth/Sliver zróbcie coś. Proszę. @Down Sorki, pomyliło mi się z Rarity. Jeszcze raz sorki Sliver. W urządź imprezę dosyć dużo osób się udziela, a zainteresowanie quizem też by się znalazło. :D Przynajmniej na mnie możecie liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

per primo sliver jest moim regentem,.per secundo za odpowiedzi wezme sie ze sliverem jutro... nowej zabawy przed wakacjami (no dobra do czerwca) nie chce rozkrecac a w obecnych dla dwoch/trzech osob troszke szkoda odpisywac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek ożywić z Pinkameną powiadacie? No w sumie starczy opierdzielania się xD, mówicie i macie, zobaczę co da się zrobić. Kuoth, a co z tymi pomysłami co ci podesłałem, żaden ci się nie podoba? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi w tym dziale trochę takiej żywiołowości, luzu, radości... "Dokończ opowiadanie" można bardzo fajnie urozmaicić. Na przykład: Pinkie chce poczytać bajkę na dobranoc dla jakiś źrebaków, na przykład dla dzieci Cake, ale nie ma przy sobie akurat żadnej książki. Prosi nas więc o pomoc. Ten użytkownik, który będzie się wypowiadał najdłużej, jego posty będą bogate i ciekawe, sprawi, że dzięki niemu dzieci usną, wygrywa. Wtedy może dostać od Pinkie w nagrodę symboliczną muffinkę :muffin: xD Można to zrobić w bardzo fajnej formie opowiadania. Avatar wcielałby się w postać naszej różowej klaczy, byłoby dużo śmiechu i zabawy. Taki tam pomysł... Myślę, że wtedy więcej użytkowników by się wypowiadało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku Twoje pomysły są ciekawe i warte uwagi, kiedyś na pewno je wprowadzę... Kwestia tylko kiedy... Alicjo Temat "dokończ opowiadanie" z założenia miał być miejscem gdzie bronies bez (większych) obaw mogliby nabijać posty, wyróżniającym to opowiadanie od offtopowego miały być pewne zasady, do których wypada się stosować... Pomysł z bajką dla malucha jest ciekawy, jednak nie jestem do niego aż tak przekonany... Zobaczymy co z tego wyniknie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

1. Zrób babeczkę (wiem, było, nie wypaliło, ale mam już wersję dopracowaną) 2. Ask Molkie Pie (chyba nie trzeba wyjaśniać skąd "Molkie" 3. Dział na zabawy 4. Przebij Pinkacza? (nie do końca ogarniam, jakby to miało wyglądać, ale jakąś koncepcję mam) Jakby coś pisz śmiało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie chciałbym zaproponować to, co pisałem w moim podaniu - czyli dyskusję o słodyczach i "encyklopedię" pt. 'Prawa fizyki wg prof. Pinkie Pie', polegającą na mw. tym, że avatar podaje jakieś prawo fizyki/zjawisko fizyczne w prawdziwym świecie, a userzy starają się, możliwie się rozpisując, opisać działanie go w świecie Pinkie. Trzeba jeszcze dopracować:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizykę lepiej zostawić Twilight, do Pinkie znacznie bardziej pasuje "losowanka" czyli Avatar rzuca jakis screen/zdjecie/cokolwiek a user wkleja gdzieś Pinkie, lub avatar u siebie do jakiegoś obrazu/zdjęcia kilka wektorów z Pinkie. Zadaniem użytkownika byłoby wskazanie wszystkich "Pinkaczy" na obrazie... Btw czemu nie ma quizu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Od samego początku wiedziałem, że mam małe szanse dlatego zgodnie z sugestią wrzucę tu swoje wszystkie pomysły z podania. 
 
Pomysły dla Pinkie:
 
Nowe zasady w Przepowiednie z Pinkie. W takich działach ludzie idą ślepo za tłumem (przykład? Absolutnie każdy temat "podaruj/przypasuj"). :bemused: Gdzie tu frajda? Ja bym zrobił to tak. Raz w tygodniu Pinkie ma "objaw". Użytkownicy muszą napisać co by zrobili (schować w piwnicy, nałożyć kask etc). Po tygodniu wyjaśnia się co oznaczał ów objaw np "z nieba spada pianino", nie ochroniłeś głowy? Odpadła ci piąta klepka.

-Reaktywacja Zniechęć Pinkie (Zniechęć Pinkie v2.0?) - warto to zacząć od początku bo temat się rozrasta.
 
Reaktywacja Pamiętnika - najlepiej aby pisał go regent/avek bo to oni najlepiej czują postać

-Wróżbitka Pinkie - dwa tematy - jeden do zapisów/pytań drugi do odpowiedzi. Inspiracja "Wróżbitą Maciejem". Użytkownik pyta. Odpowiedzi raz dziennie (no chyba że będzie ich zatrzęsienie). Po Pinkie nie ma co liczyć na mądre wróżby i porady.  :pinkiehappy: 
 
Pociesz Pinkie - przeciwieństwo "zniechęć..." (niby jest dla Pinkameny, ale postaci różnią się od siebie)
 
 
-10 instrumentów fandomowe utwory z Pinkie (jest podobny temat ale to raptem ankieta...) czyli linki do mixów, remixów, składanek... 
 
-[Eventy świąteczne] - nie wymaga tłumaczenia, specjalne "imprezy" przy okazji różnego rodzaju świąt. 
 
Luźna propozycja... [Zabawa] Wszystkiego najlepszego! - użytkownik, może zorganizować innemu, innym "imprezę", wrzucić kawałek z YT, zaprosić innych z forum. W jak imprezować to w stylu Pinkie!
 
POMYSŁY DLA INKIE/BLINKIE:
Opieka nad farmą kamieni... ech, może kiedyś?

-[Eksperyment] - zabawa, nazwana tak dla niepoznaki - "Hodowla kamienia dziwacznego" - Z nieba spadł świecący kamyk, zostaje wykopany... cokolwiek. Co kilka dni dopisywane są zmiany jakie w nim zaszły. Każdy (użytkownik) może się dopisywać np zadawać pytania, dopytywać jak wygląda. Ale... każdy kto wejdzie do tego wątku i się wypowie zostanie w jakiś sposób zmieniony. (opis zmiany np "Triste Cordis - wyrósł ci drugi róg... na nodze" "Lekarstwo: na jeden dzień zmień tytuł na "hodowca leniwców").

[Przygody Inkie/Blinkie] - Coś na zasadzie przygód Daring Do. Wyprawa po kamienie w różne zakątki Equestrii. Inkie/Blinkie wspólnie opisują wrażenia i odkrycia.. "Poszukiwacze zaginionych kamieni"? ;)

-[Pamiętnik]Inkie/Blinkie - Pamiętnik pisany razem, coś na kształt dialogu. Avatar/Regent też może się dołączyć.

-[Eventy świąteczne] - nie wymaga tłumaczenia, specjalne "imprezy" przy okazji różnego rodzaju świąt.

 

-Kontynuacja zapytaj - ale to oczywista oczywistość.  :derp3: 

Ok. To tyle jeśli chodzi o pomysły. A nowemu regentowi serdecznie gratuluję. I nie ukrywam... jestem trochę zdziwiony. Myślałem że padnie na kogoś innego.  :rd7:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pomyślałem, że może tak odniosę się do tych licznych sugestii, aby nie było, że awatar nie daje znaków życia albo, co gorsza, się obija i nie czyta tego tematu, który tak swoją drogą, trzeba przyznać, dość inspirujący jest! ^^

 

Nowe przepowiednie Pinkie - sądzę, że to miałoby przyszłość, trochę taka ruletka, bo każdy objaw może znaczyć... cóż, cokolwiek, ale nie wiem, czy nie zostawić też starych przepowiedni, takie zgadywanie użytkowników też ma swój urok, niemniej idea ta, wszystko na to wskazuje, przejdzie do realizacji! ^^

 

Zniechęć Pinkie - tutaj temat jakby się sam reaktywuje, ale pewnie będzie kontynuowany, bo dlaczego nie? :rainderp:

 

Wróżbitka Pinkie - kolejny fajny pomysł! :pinkie4: Dodałbym ten temat do pytań, tylko lepiej poczekać z tym aż odzyskam regenta (czy to raczej on odzyska internet), bo same pytania to już pełne szpony roboty! xd

 

Luźna propozycja... taaak... to też brzmi fajnie! Tylko mam problem gdzie i jak to umieścić... :rd11:

 

Yay! Coś dla sióstr Pie! Ktoś wciąż o nich pamięta! :pinkie2:

 

[Eksperyment] brzmi ciekawie, ale jeszcze nie do końca mam koncept jak to zrealizować...

 

Przygody, o tak, mała sesja na farmie nie zaszkodzi, ale... cóż, sam się z tym nie wyrobię, gdyby się znalazł jakiś wolny MG to nie miałbym raczej nic przeciwko! ^^

 

Pamiętnik, fajna rzecz, skoro Pinkie i Pinkamena mają własny, to jej siostry też powinny... no właśnie, powinny. Przy czym już jeden pamiętnik jest ciężko porządnie prowadzić, a tu jeszcze doszedłby drugi. No cóż, może w przyszłości! Co prawda akurat ostatnio zabrałem się za pisanie fika, który jest tak jakby pamiętnikiem Inkie, niemniej wolałbym, aby ten tutaj na forum był... mniej brutalny ;P

 

--

 

No to na razie tyle, i nie Ty jeden byłeś zaskoczony z wyboru -  ja również, co z tego, że to moja decyzja była xD oprócz tego mam jeszcze do zrealizowania tajemniczy projekt, ale z nim na razie poczekam, aby a) dopracować go, b) nie kolidować z BigSistah xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwna propozycja ale czymże byłby świat bez kapki Pinkastycznego pozytywizmu.
   Konkurs na fotkę!
Czyli konkurs fotograficzny polegający na ujęciu siebie lub grupki osób w sytuacji która odpowiada Pinkie Pie.
A skoro Pinkie to klacz uwielbiająca się śmiać, kochająca słodycze z prawie zawsze doskonałym humorem to wybór byłby trudny. Pozostaje tylko kwestia czy ktoś będzie chciał wziąć udział, byłoby wesoło gdybyśmy dostali Pinkastyczne zdjęcia, ale żeby nie należały wszystkie do Stachula (:rainderp).
No i oczywiście Twe zdanie DB, oraz Bafflinga. I nie chodzi mi tutaj o COSPLAY tylko ludzi w zabawnych i tryskających radością sytuacjach
:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zgadza się! To nie jest sprawa nagląca - i tak chyba regent wciąż nie ma internetu - nie zobaczy swojego nicku na obrazku xP
 
A ten pomysł na konkurs jest... zgadnijcie co? x] Do zrealizowania!! Ale po kolei... nie wszystko na raz .__.
 
Ps. dlaczego obydwaj macie Piłę w sygnaturach? Chcecie mnie nastraszyć? ;__;

Edytowano przez DiscorsBass
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...