Skocz do zawartości

"Kryształowe Imperium" inka2001


Wizio

Recommended Posts

- Hej... spokojnie panienko bo się zagotujesz - rzucił Shining w twoją stronę, po czym usiadł na łóżku, na którym aktualnie leżałaś. - Nie ma teraz mowy, jeśli chodzi o naukę, gdyż księżniczka ma pełne kopyta roboty. Mówiła, iż najwcześniej za miesiąc lub dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

< Ma na ciebie spaść Narratorskie kopyto Wizi'a z krótkie odpiski? ._. >

- Niestety, ale tak. Księżniczka ma wiele na głowie, a też ma własne, prywatne życie, a nie tylko służbowe i państwowe. Musisz o tym kochana pamiętać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- CO!? - wykrzyczał wręcz kipiąc ze złości. - Powiedz tylko, którzy to byli, a dopilnuje aby byli odpowiedzialni za czyszczenie publicznych toalet swoimi własnymi jęzorami - powiedział spokojniej, jednakże nadal w złości i zdenerwowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie znam ich dokładnie, ale pamiętam głos tego jednego i słowa którymi mnie " powitał ". Miał strasznie straszny ton, i powiedział do mnie żebym spadała. To nie uprzejme. Aż starach pomyśleć, że strażnicy księżniczki są tak OKRUTNI. - Powiedziałam roztrzęsiona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobrze Galaktyko... - powiedział Shining Armor. - Możesz zostać tu jak długo chcesz, a ja idę załatwić z księżniczką, abyś miała tu dostęp oraz ukarać tych strażników - po tych słowach ruszył w kierunku drzwi, a następnie przez nie wszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...