Skocz do zawartości

"Kryształowe Imperium" inka2001


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kucyk tylko popatrzył na ciebie, jak na jakąś idiotkę.

- E... Cześć... - rzucił, a następnie czym prędzej zaczął odchodzić, raz po raz oglądając się za ciebie. Inne kucyki również dziwnie zaczęły na ciebie patrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje krzyki na nic się nie zdały, gdyż zostałaś już sama. Sama na pustej ulicy, która znajdowała się przed pałacem. Twoje dziwne zachowanie mogło ich wystraszyć lub obrzydzić i zniechęcić, gdyż są to kucyki z wyższych sfer, które nie tolerują takich zachowań, a pewnie w szczególności się nie bawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiesiłam głowę. Poczułam, że zostałam sama. Ruszyłam w stronę zamku. Pomyślałam, że w Ponyville jest lepiej. Wszyscy się tam dobrze bawią. Gdyby Rarity czytała mi w myślach, na pewno powiedziałaby " Co ty mówisz? Tam jest świetnie! ". Miałaby jednak w tedy rację. Do oczu napływały mi łzy, z którymi szłam do zamku.

< Dzisiaj się rozpisałam. I sorry za ortografię :flutterblush:>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Nie ma problemu. Mistrzostwo to to nie jest, lecz postarałaś się. Właśnie takie odpiski mogą być. >

Stawiałaś ostrożnie kroki, które rozbrzmiewały echem na całe miasto. Po drodze łzy spływały ci po policzkach, a następnie spadały na ziemię, na której rozpryskiwały się. Gdy weszłaś na zamkowy dziedziniec to mogłaś ujrzeć Shining Armora, który właśnie karcił i krzyczał na strażnika, który wczoraj tak nie mile cię potraktował. Widać, że "Pan Kapitan" się nie patyczkował i dość ostro potraktował owego kuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Nie chce stracić sesji bo z tobą się fajnie piszę.>

Spojrzałam w tamtą stronę, ale jakoś mnie to nie bawiło. Co m po tym? Teraz rozmyślałam nad swoim problemem. Dużym problemem. Pokłoniłam się przed Shining Armorem.

- Witaj książę. - Rzuciłam w jego stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Miło mi to słyszeć :fluttershy6: >

Shining Armor tylko popatrzył na ciebie, a następnie skinął głową i ponownie zwrócił wzrok na pechowego strażnika, który stał na baczność.

- A teraz rusz się i masz zrobić tak jak ci mówiłem - rzucił kapitan królewskiej straży w stronę kucyka, który stał przed nim.

- Tak jest! - krzyknął, a następnie pobiegł w stronę miasta. Po drodze rzucił ci jeszcze nienawistne spojrzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestraszyłam się nie na żarty. On jest dobrze " zbudowany" i mógłby mnie zaatakować. Musiałam działać. Nie czas się przejmować innymi. Wbiegłam do zamku, a potem do sali tronowej którą z trudem znalazłam.

- Księżniczko Celestio! - Krzyknęłam do posiadaczki tego imienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka udzielała aktualnie audiencji pewnej parze kucyków, które z wielkim zdziwieniem na ciebie. Księżniczka również wyglądała na zdziwioną, lecz szybko się opamiętała ruchem kopytka kazała parze kucy odejść.

- Ale księż... - słowa te zostały przerwane, gdyż Celestia groźnie spojrzała na ogiera, który to mówił. Para następnie się ukłoniła, a potem udała się ku wyjścia z sali tronowej.

- W czym ci mogę pomóc... Galaktyko? - zapytała twardym głosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nic się nie stało, lecz jestem ciekawa z jakiej to okazji tutaj wchodzisz. Nie często zdarza ci się mnie odwiedzać. Jestem więc ciekawa co cię tu sprowadza - powiedziała Celestia spokojnym głosem. - Przyszłaś tu w sprawię lekcji, czyż nie? - dodała po chwili ciszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, ale nie teraz. Chodzi o... - Powiedziałam niespokojnie. Może lepiej tego nie mówić. Ten strażnik by mnie chyba zabił gdyby się dowiedział o tym, że powiedziałam o zaistniałej sytuacji. Przypomniałam sobie jeszcze raz spojrzenie, kiedy na mnie patrzył. Było takie nie przyjemne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gwardziści z natury są twardzi i niemili, lecz to dlatego, iż ciężko i solidnie wykonują swoją prace. Wiesz, iż strzeżenie tego pałacu nie jest łatwe, a każdy też nie jest do tego zdolny. Do tego są wybierani ci, którzy się nadają, a często łączy się z tym ich twarde zachowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak Galaktyko. W dzisiejszych czasach coraz więcej niechcianych kucyków wchodzi do zamku bez konkretnego celu i umówienia, co nie jest zbyt... dobre. Jest to tylko niepotrzebne marnowanie czasu, który może być przeznaczony na coś konkretnego. Nie miej za złe mu za to, iż wykonywał swój obowiązek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...