Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

Wstawiam Moja Luna z konkursu.

 

my_luna_by_anathiela-d69ketq.jpg

Tą Lunę rysowałam tylko myszką.

 

princess_luna_by_anathiela-d68rcwo.jpg

Taki efekt miał mi wyjść, choć wiem, że może być jeszcze lepiej.

 

princess_luna_by_anathiela-d68rcss.jpg

Humanizacja Luny, tylko ołówek Koh i nor.

 

princess_luna_by_anathiela-d68rco1.jpg

Wciąż pracuję nad techniką kolorowania kredkami.

 

princess_luna_by_anathiela-d68rcjf.jpg

I ostatnia praca. :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luny: świetne, najbardziej podobają mi się o dziwo humanizacje, bo zwykle za nimi jakoś nie przepadam,ale Tobie wychodzą naprawdę świetnie. Te cudawianki we włosach są śliczne
Nowe OC: kolejne humanizacje warte uwagi, bardzo podobają mi się ich stópki i buciki, są takie urocze :> OC Szarika też bardzo pozytywny :> daje plusiki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się zaczęłam tworzyć pony z modeliny. Kupiłam modelinę niby do szkoły za 5 zł 6 kolorów jak dla mnie to przepłaciłam, po za tym nie które kolory bardzo się kruszyły i przyklejały do rąk. To moja pierwsza figurka. Można znacie jakieś trutoriale jak ulepić kucyka pony? Jednak wolę wydać więcej i kupić modelinę np. Fimo niż jakąś szkolną.

O to mój pierwszy pony modelina.

 

DSCF9447.JPG

DSCF9448.JPG

DSCF9449.JPG

 

Niebieski kolor był fatalny strasznie się kleił do rąk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje parę rysunków.

 

OC Szarika

 

 

humanizacja_clover_by_anathiela-d6axi90.

 

 

 

 

Nie wiem co z tymi kolorami, chyba skaner coś pomieszał, albo to mój laptop szwankuje.

 

vile_raven_humanizacja_by_anathiela-d6ax

 

OC Raven.

 

 

Humanizacje ładne.... jednak.. .

dj_equestria_girl_by_sambragg-d68dm8f.pn

Kurcze dziewczyno tworzysz małymi kroczkami ładny styl który ma tz "ręce i nogi"...a tutaj taka niespodzianka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko model, w ten sposób uczę się światło cienia i tylko dlatego rysuję w innego modelu. Tak mi doradzano, niedługo wrzucę inne i nie będę z niczego ściągnięte. :) Podoba mi się kreska z tego rysunku, ale nie chcę mangi rysować tylko swoje bazgroły. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyszło fajnie. I trzymaj się swojego stylu, bo warto^^

A którego, kucykowego czy osobowego? XD

Wróciłem właśnie z Nysy. Rysunki, powiem że ładnie zrobione. Dzięki ci mego OCka, łap repka.

Dzięki, miło, że się podoba. :)

Mam inne kredki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awwww no nie wime co powiedzieć!! Jak ktos rysuje małe turonie rto to takie kochane dla mnie jest ;3 A Cadance chyba widzialem na dA,gdzie je pochwaliłem bo wyszly cudnie.

 

Tak na dA mam te rysunki, ale tutaj ich nie wklejałam. Teraz w głowie mam humanizację pony, tylko nie wiem co z tego wyjdzie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ana znów zaczęła rysować, ładnie ci wyszła.

 

Dziękuję szarik, ten rysunek wcześniej był już narysowany, teraz dopiero go zeskanowałam.

 

 

Bardzo fajne Tobie te postacie wychodzą^^ Może też kiedy narysuje coś bardziej humanoidalnego...w sumie czasami mi się zdarza, ale to głownie księży rysuje xd

Jak mnie coś najdzie to rysuje, ostatnio mam przerwę. U mnie to przez mangę/anime uczyłam się rysować postacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...