Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Słodziuśnie, chociaż tło i czarny obrys trochę nie łapią się nawzajem ;)
Myślę, że tło powinno nabrać trochę koloru, gradientu albo troszkę rozmycia,

chmórki byłyby w porządku, gdyby nie były takie ostre i chaotyczne. :discord2:
Główka obok- o wiele lepiej :bonbon:  Widać jednak parę niedoróbek (głównie przy włosach)
Kwiatki wprowadzają spokój.
Nie ma się co czepiać! Dobrze Ci idzie! :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powiem ci, że Trixie, jest jedną z tych lubianych przeze mnie postaci. I to nawet bardzo :rariderp:  A to jak ją narysowałaś jest boskie  :starry:  Te oczy i ta czerwień pochodząca z amuletu. Naprawdę nie wiem do czego mogłabym się tu uczepić. Za bardzo mi się podoba. To jest chyba wada  :rwink:  A drugi równie odjazdowy, sama bym chciała dojść do takiej wprawy w rysowaniu. I dzięki za radę w sprawie prezentu na święta  :RPHVO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że Trixie, jest jedną z tych lubianych przeze mnie postaci. I to nawet bardzo :rariderp:  A to jak ją narysowałaś jest boskie  :starry:  Te oczy i ta czerwień pochodząca z amuletu. Naprawdę nie wiem do czego mogłabym się tu uczepić. Za bardzo mi się podoba. To jest chyba wada  :rwink:  A drugi równie odjazdowy, sama bym chciała dojść do takiej wprawy w rysowaniu. I dzięki za radę w sprawie prezentu na święta  :RPHVO:

Miło mi bardzo, że się podoba Trixie. Zazwyczaj robię sobie przerwę od rysowania i co rysunek coś poprawiam. Nie mam super dobrych kredek czy farb, korzystam z tego co posiadam. 

Szczerze to sama bym chciała taki prezent na święta.  :fluttersad:  :pinkie4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarelowe kredki używa się na mokro. Inaczej są jak zwykłe kredeczki, czyli nie używasz ich możliwości w żaden sposób. Nabądź bardziej twarde kredki jeśli za mocne dociskanie powoduje nadmierna intensywność, albo nakładaj warstwowo jasniejsze barwy na wierzch. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarelowe kredki używa się na mokro. Inaczej są jak zwykłe kredeczki, czyli nie używasz ich możliwości w żaden sposób. Nabądź bardziej twarde kredki jeśli za mocne dociskanie powoduje nadmierna intensywność, albo nakładaj warstwowo jasniejsze barwy na wierzch. 

Nie trzeba ich używać na mokro ostatni kucyk jest rysowany tylko tymi kredkami. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba ich używać na mokro ostatni kucyk jest rysowany tylko tymi kredkami. XD

oczywiście że nie trzeba, ale można, z wodą działają jak farba akwarelowa i ładnie się rozprowadzają, min wypełniają te białe punkciki w papierze,których nie sięga zwykła twarda kredka :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba ich używać na mokro ostatni kucyk jest rysowany tylko tymi kredkami. XD

inaczej - kredka akwarelowa została stworzona jak nazwa wskazuje jako odmiana akwareli. Akwarele używa się na mokro i takie jest główne założenie działania tych kredek. Sucho posługuje się nimi jak zwykłymi ołówkowymi kredkami o takiej miękkości. Porownywalne z koh-i-noorem np wersja Polycolor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej - kredka akwarelowa została stworzona jak nazwa wskazuje jako odmiana akwareli. Akwarele używa się na mokro i takie jest główne założenie działania tych kredek. Sucho posługuje się nimi jak zwykłymi ołówkowymi kredkami o takiej miękkości. Porownywalne z koh-i-noorem np wersja Polycolor

Mi się osobiście nimi dobrze rysuje, jeżeli nałożę dwie warstwy koloru wtedy wygląda dobrze. Używam też bambino na profesjonalne kredki mnie teraz nie stać. Polycolor były u mnie w księgarni, jednak już je sprzedano tylko 64 zł piechotą też nie chodzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...