Skocz do zawartości

Moje rysuneczki


Recommended Posts

Niektóre aspekty anatomiczne rysowanych przez ciebie kuców niezbyt przypadły mi do gustu, chociażby wystające czoła czy kanciaste kopytka, przez co dość krzywym okiem patrzę (chociaż może "patrzałam"? c: ) na twe kucykowe dzieła, jednak kilka najnowszych, w szczególności dwa ostatnie, są absolutnie genialne.
(Nie mówię, że tamta anatomia jest zła, stwierdzam jedynie, że nie przypadła mi do gustu.)

Za to twoje humanizacje generalnie uważam za świetne. Strasznie mi się podoba ich styl. Jedyne co, to czasem wydają mi się trochę jakby garbate, ale to jedynie drobny mankament, którego czepnęła się moja zalatująca niekiedy pedantyzmem natura. Generalnie są bardzo ładne ^^
+ Podziw za kredki. Jeśli rysuję w realu zazwyczaj nie koloruję, bo boję się, że zepsuję pracę (digitale mają tę zaletę, że zawsze można zrobić ctrl+z albo usunąć warstwę :v). Tobie kolorowanie bardzo fajnie wychodzi (to fenikso-podobne ptaszysko jest taaakie epickie *.*) c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenię całokształt twej pracy.

Ogólnie motywem przewodnim są kucyki. Dobra. Mnie to nie przeszkadza.

Jeśli już coś kolorujesz to postaraj się. Nie koloruj raz tak ///// a raz tak \\\\\, gdyż to wygląda niechlujnie.

I błagam, numeruj obrazki.

Same kucyki wychodzą nawet ładnie, ale tło? Powiem szczerze. Niestaranne, brzydkie i koślawe.


Pozdrawiam,

gj3t.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Fajnie wyszedł ci ten Atlantis , a zwłaszcza poza , taka lekko przechylona. :rarityexcited: Sam próbuje tak narysować  ale średnio mi wychodzi.

A najbardziej ta manga , parę tygodni temu próbowałem narysować człowieka ale z mizernym skutkiem, kucyk łatwiejszy. Także szcun.

Czekam na kolejne twoje prace. :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł ci ten Atlantis , a zwłaszcza poza , taka lekko przechylona. :rarityexcited: Sam próbuje tak narysować  ale średnio mi wychodzi.

A najbardziej ta manga , parę tygodni temu próbowałem narysować człowieka ale z mizernym skutkiem, kucyk łatwiejszy. Także szcun.

Czekam na kolejne twoje prace. :fluttershy4:

Tak patrzę na rysunek, i chyba to wina aparatu cały jest lekko przechylony. :P  

Nie od razu wszystko musi się nam udać, trzeba wiele pracy i ćwiczeń. Postacie ludzkie mi wciąż nie wychodzą jakbym chciała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie źle mnie zrozumiałaś , chodzi mi o profil kucyka, ja rysuje go całkiem z profilu, a u ciebie jest trochę inaczej tak bardziej 3D .

Aaa nie zawsze mi to wychodzi :)  Nakładam parę kolorów na siebie tutaj akurat kolor niebieski, pierw delikatnie koloruje, a potem następny w podobnym kolorze nakładam i cieniuje, czasem nawet trzy kolory nakładam.  Ołówkiem jeszcze pogrubiam kreski zanim nałożę kredkę, choć nie zawsze mi tak wychodzi, jeszcze Atlantisa rysuję humanizację, przymierzam się chcę go narysować w innym stylu, a to nie będzie łatwe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Coś jest z szyją nie tak, jakby za cienka i jakby żuchwa za bardzo się w nią wcinała. Pyszczek z resztą też trochę dziwny. Ale generalnie fajna praca. Bardzo mi się podobają te kolanka c:

Oh, jeszcze jedno: albo zrezygnuj z teł na rzecz białej kartki bądź jakiegoś abstrakcyjnego maziaja (np. takiego jak w art'cie, którego fragment mam w sygnaturze), albo poćwicz tła, bo kiepskie ci wychodzą (druga opcja jest lepsza, zawsze warto się rozwijać c; ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo ciekawa i nietypowa :pinkie4:  ( osobiście pierwszy raz widzę kucyka w tej pozie. :TaTds: ).

Ogólnie praca jest bardzo dobra, jedynie do czego ja mogę się przyczepić to szyja która mogła by być trochę grubsza. Po za tym jest ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...