Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

- Zostaw. Niech zmiażdży moje życie. Niech stanie się taka, jak ja. Zabij mnie. Zrób to. O, tak, zrób to. Będzie ci lżej? Nic nie wiesz, owco. Nic. Zupełnie nic. - wyczuła manipulację Vecta w umyśle i postawiła ścianę. Kojarzyło się to z elektrowstrząsami, a to wspomnienie nie było przyjemne. Żadne z jej wspomnień nie było przyjemne, oprócz jednego...

Link do komentarza

- Mam nadzieję że więcej takich oszołomów nie dojdzie do naszej grupy...

Socks przypomniała sobie co powiedziała Dearme."Nic nie wiesz, owco. Nic. Zupełnie nic.".

- Czego ja niby nie wiem?Pewnie powiesz mi zaraz że nikogo nie zabiłaś?!To że cię leczyli...nie wiem elektrowstrząsami nie oznacza że możesz sobie kogoś spokojnie zabijać.

Zauważyła że Dearme się nie rusza.

- Już nie żyje?Pięknie...nie wiedziałam że morderczynie potrafią się same zabić za pomocą siły woli!

Link do komentarza

- Co mi to da?Ja na przykład nie zginęłam i jestem tego pewna.Dlatego wierzę że na końcu będę mogła wrócić do Ponyville.A skoro ja mam szansę na powrót to i ty ją masz.Nie chcę żeby ktoś taki jak ty miał szansę na ponowne życie.I mogę cię zabić.Ale skoro Victo puścił mnie dopiero gdy powiedziałam ze nic ci nie zrobię to wolę trochę poczekać.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...