Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Przygotowałem dość węgla, kawałków drewna, piwa, kiełbasek, żeberek i karczków. Mięso i napoje włożyłem do małej lodówki i zacząłem przeczyszczać grilla w kształcie studni. Po uprzątnięciu przygotowałem miejsca siedzące, hamaki i ławki.

- Dobrze na razie starczy - Powiedziałem do siebie. Usiadłem na jednym z hamaków i zacząłem się bujać.

Link do komentarza

*Nagle wlatuje czarny kruk po czym przyjmuje postać szarek klaczy o czarnej grzywie* Wybaczcie ... kucyki ,ale jestem nie w temacie bo dopiero teraz zauważyłam że zaakceptowano moje podanie . Czy ktoś mógł by mnie oświecić ? Gdzie jesteśmy i gdzie będziemy oraz co teraz robimy ?

I czy mogłam się w tej chwili odezwać.

Link do komentarza

*popatrzyła kontem oka* Nie , nic się nie stało , po prostu... oddaje się samotnym rozmyśleniom.

(wybacz że robię takie wielkie przerwy ale ryje się na kompa siostrze xd )


*Raven usłyszawszy propozycję siadła twarzą do reszty ale nic nie powiedziała, dalej siedziała w cieniu *

(a teraz znów przerwa xD )

Link do komentarza

Chciałabym powiadomić was że z powodu 13 stron w jeden dzień (!) należy pisać posty które mają przyjamniej 3 linijki.Inne będą uznawane za spam ^^.Dziękuję!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks wreszcie się obudziła.Podskoczyła jakby coś ją ugryzło i szybko sprawdziła czy prezent od Moonlight jest na szyi.Gdy zauważyła "nową towarzyszkę" szybko stanęła przed nią.

- O!Jestem Socks Chaser!Miło mi cię poznać!

Gdy usłyszała pytanie OrangeSteel natychmiast zaczęła krzyczeć:

- Ja mam,ja mam!

Link do komentarza

Śmierć się wyprostował i wyskoczył z wody. Osuszył się magią i powiedział

- Dobrze...teraz lepiej wszyscy do łóżek, bo jutro macie ciężki dzień

Spojrzał się na zachodzące słońce i skinął na nie głową. One zaszło całkowicie i wokół zapaliły się złote lampy. Powiedział

- Jakby ktoś mnie potrzebował to będę za godzinę, bo idę się przejść.

Po czym zaczął iść w stronę jeziora w dolnej części doliny.

Link do komentarza

Dragon_Adam...Ten gif kojarzy mi się z taką jedną grą o której wolałabym zapomnieć -.-.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- Dearme czemu nie sprawdzasz umysłów innych?

Socks zaczęła się śmiać.Wyciągnęła z torby "trochę" wódki po czym zaczęła pić.To cud że jeszcze nie pękła od jej nadmiaru.Wyglądało to tak jakby w tej torbie miała portal do fabryki.Gdy śmierć powiedział "Wszyscy do łóżek" Socks wstała i zebrała butelki.Pokazując kopytkiem Restaurację powiedziała:

- A-A gdzie fą łóska?Restarfacja!D-Do łóżek!Bydzie cinszki d-dzień!

Ledwo trzymając się na kopytach ruszyła w stronę "Restarfacji".Po przejściu kilku metrów przestała się jednak bujać na boki i zachowywała się jakby piła jedynie wodę.

Link do komentarza

Socks wiem wiem :P ale to nie nie wchodzę na to po prostu szukałem gifa i znalazłem go z yt:P

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kiedy Orange skończyła wcinać swoją porcję żeberek i dopijać resztek whisky.

*hik* ohh za dużo tej whisky *zaczęła iść chwiejnym krokiem*

*hik*G-gdzie są łóżka*hik* *obraz przed jej oczyma się rozmazywał i rozdwajał*

O dawso se tk ne upiam*zaczęła się śmiać*

Po czym podeszła do jakiejś ławki i położyła się na niej i usnęła.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...