Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Susan spojrzała na Orange

- A po co ty nosisz tą zabawkę? Jestem ostra dlatego że życie mnie tak uformowało. Widzisz ja jestem trenerką, zabójczynią i pomocniczką Śmierci. Jego świat jest bardzo nieprzyjazny i dlatego tak się zachowuje.

Po czym Susan spojrzała na niebo. Powiedziała

- Dobra rozbijamy obóz.

Link do komentarza

Socks wyciągnęła z torby namiot po czym zaczęła go rozstawiać.Po 10 minutach skończyła pracę i zwróciła się do "Paniusi".

- A ty pewnie ze swoim kochasiem będziecie spać w pałacu co nie?Poduszki ze złotą koronką,najcieplejsza kordła na świecie...a my na powietrzu.Heh.Przydałoby się jeszcze jakie ognisko zrobić!A nie!Szlachta nie ogrzewa się przy takim pospolitym źródle ciepła i światła!Używa do tego kominków no bo w końcu przy ognisku ogrzewa się tylko plebs co nie?

Zaśmiała się.Zachowanie Susan było dla niej tak irytujące że nie mogła się powstrzymać przed zaczepianiem jej.

- Mam nadzieję że spotkamy kogoś milszego.Kogoś kto nie zachowuje się jak cholerna "dama".

Link do komentarza

Gdy tak siedziała przy ognisku szybko zaczęło jej się nudzić, więc postanowiła chwilę polatać.

Wstała od ogniska zdjęła na chwilę skrzyneczkę po czym wzięła 3 małe lotki.

Uruchomiła je i 3 lotki poleciały w górę.

Czas trochę potrenować*powiedziała*

Po chwili wystartowała. Odleciała kawałek po czym się po przymierzała na 1 cel.

Gdy nadlatywała wystrzeliła krótką serię z km'ów i ubiła cel.

Zrobiła nawrót po czym przy celowała w 2 cel. Ponownie wystrzeliła serię z km'ów.

Na 3 cel poleciała wysoko w górę. I na około 900 metrach na wróciła i leciała w dół z pełną prędkością. Po czym wleciała w cel i go roztrzaskała z kopyta. Po około 30 minutach wylądowała obok ogniska.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Moja nowa OC'ka wkrótce zrobię może schemat AeroSkrzydeł i Hełmu.

Klik

Link do komentarza

Nie obraź się ale moim zdaniem powinien mieć inną grzywę.Spróbuj zrobić go tak żeby bardziej pasował do tego z awatara.I mi się wydaje czy jest wyższa XD?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Socks leżała w namiocie.Nawet będąc w śpiworze było jej trochę zimno.Zastanawiała się kiedy Susan odejdzie.Miała jej już dość podobnie jak Dearme.Przez kilka minut leżała z zamkniętymi oczami ale szybko zasnęła.

Link do komentarza

Grzywa taka specjalnie zrobiona by hełm na niej leżał ładnie a że nie było innej to ta mi się wydawała naj :P i tak jest wyższa tak jak na zdjęciu :P a i znacie coś dobrego co będzie można poszkicować ten cały hełm i aeroskrzydla :?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gdy spojrzała na machającego Wave podeszła do niego.

Co jest Wave? Podobało ci się *zapytała*

Po czym położyła się obok Wave.

Link do komentarza

Victo szedł przez całą droge jak zombie od przejscia bramy z duszami. Otrzasnął sie nagle i popatrzył na nową klacz.

- Witaj, przepraszm ze wczesniej cie nie przywitałem ale niestety nie mogłem wczesniej - Victo podszedł do Dearme i zaczął całować ja. Przestał na chwile - Kocham cie - Dalej zaczał całowac Dearme.

?¿?¿?¿?¿?¿?¿?¿?¿?¿??¿?¿?¿?¿?¿?¿?¿?

Nie wiem jak będę wchodził, w hiszpani nie mam kompa, ledwie na wieczur sie udało.

Link do komentarza

Red nie tak namiętnie bo na r34 przejdziesz jeszcze hehe:P

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spojrzała na Wave.

Wiesz ten taki pokaz to nic. Co innego jak by nas coś zaatakowało z powietrza.

Nigdy nie lubiłam spać w namiocie. Wolę gdzieś się wyrwać i przespać pod gołym niebem *uśmiecha się* tylko utrapienie z tymi komarami.

Uderza kopytem w drugie kopyto by zgnieść komara co i tak się nie udaje. I po chwili spogląda w niebo.

Link do komentarza

Raz się żyje :D Aby nie było nie jasności miłość jest tylko po miedzy OC :D a wi komu się coś nie tak ubzdura :P

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spogląda na Wave*Nagle się rumieniąc*

Hej Wave muszę ci coś powiedzieć*rumieńce zaczęły przybierać na kolorze* nie wiem jak by to opisać *Cała się zarumieniła*

A *cenzura* raz się żyje Wave kocham cię*powiedziała szeptem* i nagle zamilkła.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chyba się naćpałem:P

Link do komentarza

Gdy usłyszała jednocześnie że Wave też ją kocha. Po raz pierwszy nie wiedziała co powiedzieć.

Naprawdę? *chwilę była cicho*T-to dobrze *uśmiecha się po czym wpatruje się w Wave*

*myśli*A co mi tam.*Po czym go pocałowała.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ludzie wezwijcie pogotowie nie mogę oddychać ze śmiechu :D

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...