Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Chętnych zapraszam do nowej zabawy :PZabawa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gdy wave sobie spadał Orange spokojnie czekała, aż Wave osiągnie pułap 100 metrów. Gdy Wave był już na 100 metrach od razu poleciała w dół z pełną prędkością. Wave przy 15 metrach został ledwie złapany przez Orange.

I jak było wave*spytała*

Link do komentarza

Adam ty to robisz specjalnie O_o?To jest niemożliwe by tak wsadzić takie coś XD.Chodzi mi o "Dobra Kochasiu..." :P.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- Wybacz że tak cię nazwę ale go teraz MOŻNA zabić geniuszu.

Socks schowała karabin żeby śmierć nie mógł znowu przystawić sobie lufy do łba.Gdyby Socks wtedy przypadkiem wystrzeliła...

- Ale chyba mu na tej śmierci zależy skoro nawet sobie lufę mojego karabinu przystawił do głowy...

Orange ją wołała.Podeszła do niej.

- Tak?

Link do komentarza

O Jezu to jest tylko między oc :P

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Słuchaj Socks nadal chciała byś być w moich czasach *spytała*

Bo mam pewnie pomysł jak to zrobić*uśmiechnęła się*

Ale będzie mi do tego potrzebne twoje życzenie.

Spogląda na śmierć.

Ale hmm w sumie śmierć tak czy siak był martwy więc tak jak by nadal żyje *uśmiecha się*

Więc życzenia nadal są aktualne.

Link do komentarza

- Myślę że lepiej nie ryzykować.Po prostu wrócę do 2013.Te 50 lat przeżyję.

Socks położyła się na trawie.Miała już wszystkiego dość.To że Dearme ciągle się jej czepia to jeszcze nic.Śmierć chce żeby go zabili a Susan ma to gdzieś...co tu się dzieje do jasnej cholery?!Zakryła głowę kopytkami.

- Ehhhh...Na Celestię co się tutaj dzieje?

Link do komentarza

Nie mam pomysłów na posty ;3.Gdy coś się dzieje znajduję tematy ^^.Mam nadzieję że jutro pójdzie wszystko choć trochę do przodu.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Odpowiedziała krótko:

- Gniewam się.Nic wam nie zrobiłam a wy od razu mi zalaliście wodą.

Gdy tylko Socks przypomniała sobie o tym co się działo w nocy zrobiło jej się smutno.Chciało jej się płakać.Szybko wytarła jedną małą łezkę bojąc się że ktoś zauważy.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...