Skocz do zawartości

Śmierć was oczekuje.


Jake

Recommended Posts

Śmierć patrzył na to ze zgrozą. Że Alma użył kuszy to już było coś. Śmierć zamachnął kosą po czym nieświadoma tego Alma pojawiła się przed nim. Śmierć pchnął powietrze przed nią przez co poleciała ze 62 metry do tyłu waląc w filar przy czym zawalił się budynek. Umysł Star został puszczony. Śmierć powiedział odwracając się.

- To chyba koniec.

-------------------------

Żeście się rozpisali.

Link do komentarza

Wave jest nieprzytomny ( tylko sam nwm gdzie leży bo dostał z tego powietrza bo wave leżał za almą kiedy śmierć ją odpychał, jak miałem się rozpisywać jak kompa spaliłem ... Alma zniknęła przed udeżeniem, REDBALANCE mam do ciebie jedno pytanie czemu ariel wypadł ci z ręki a nie kopytka ?)

Link do komentarza

( jak ty się możesz dusić bez SZNURKA na szyi ?)

- Ruff nie proszę... nie rób mi tego wiem że dasz radę proszę *Wave zaczyna otwarcie płakać że łzy spadają na głowę Ruff* proszę *pociąga nosem* nie rób mi tego... proszę

Przy ostatnim słowie Wave'a z jego oczu zaczęły lecieć łzy prosto na głowę Ruff.

Link do komentarza

Śmierć jak głupi patrzył się jak głupi na scenkę jakby z filmu "Titanic". Przy ostatnim słowie pojawiła się kosa i klepsydra. Śmierć spojrzał na klepsydrę po czym powiedział do siebie

- No to do roboty.

Po czym wziął kosę w kopyto i powoli szedł w stronę leżącej Ruffian.

Taką klepsydrę:

dekoracyjna-klepsydra-bubble-.jpg

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...