Skocz do zawartości

Chaos i człowiek [Z][Crossover][Random][Romans][Violence]


Rainbow Wave

Jaki jest mój fanfik?   

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest mój fanfik?

    • Fajny, miło się czyta.
      60
    • Niezły, ale mógłby być lepszy
      13
    • Średni, ale nie najgorszy
      6
    • Kiepski
      1
    • Totalne dno
      1


Recommended Posts

Uwaga! Zapowiadam że część druga będzie... Niebawem.

Super ! Już się nie mogę doczekać. Niebawem .. czyli kiedy tak mniej więcej ? ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Wave napisałeś opowiadanie dość nietypowe. Ciekawe, zastanawiające, jednocześnie z tak "odbiegającym" od klasyki zakończeniem. Poczułem się wręcz zaszokowany, tym co przeczytałem na koniec o książnice..... ale nie będę zdradzać zakończenia. Co do słownictwa momentami jest mocne i ostre, jak główna postać.:twilight5:

Zachęcam do lektury ff zaskakuję, szokuję ale przyjemnie się go czyta.

Czy ty napisałeś, że planujesz kontynuację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wgl' date=' to jak oceniasz fika? Byłeś jedną z pierwszych osób, które się w tym temacie udzieliły.[/quote']

Super ... chociaż nie, super to mało powiedziane .. epicki, wspaniały itp. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snowa może nie być, ale jego duch będzie żywy. Nowy wróg Equestrii, Duch Zemsty :D

@Down

Lisu ja je czytam równolegle... A raczej czytałem póki się nie skończyła I cz. Chaosu.

I tak ostatni rozdział u ciebie mnie rozwalił, ale o tym napiszę w twoim temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Może i nie będzie Snowa ale stanowił chyba duże znaczenie w Ponyville i zostało po nim trochę rozwałki ^_^

Wierzę że Rainbow Wave jeszcze nieraz nas zaskoczy fabułą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info: 2 część!

Jest to zarówno kontynuacja tego fika, jak i "Tęcza ponad Wszystko". Aby ją choć trochę zrozumieć, trzeba przeczytać zarówno ten fik, jak i tamten.

Opowiada on o losach Big Wingsa, kolejnego człowieka w Equestrii.

Najpierw przeczytajcie to:

Tęcza ponad wszystko:

http://mlppolska.pl/Watek-Tecza-ponad-wszystko-romans-random-crossover--7142?page=22

A dopiero potem 2 część:

Frozen Rainbow:

http://mlppolska.pl/Watek-Frozen-Rainbow-Crossover-Violence-Random--7416

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Język potoczny, jednowątkowa fabuła, słabe dialogi, mało dokładnych opisów... ~Słowa krytyka, który :yay: wie o co chodzi w pisaniu...

Przeczytałem w mniej niż godzinkę i to z przerwami. Świetny fanfic! Gratuluję ciekawego ujęcia tematu. Muszę podziękować za kilka rzeczy, a będą to: umiejscowienie Discorda jako jedną z postaci, która mocno wpłynęła na rozwój postaci; wpływ chaosu na Sonic'a; ujęcie tylu świetnych ff w jednym; koszmary, które krótkie, ale uderzające; język potoczny w wypowiedziach S.

Tyle mogę napisać dla osób, które ego nieo przeczytały... A dla reszty:

Ujęcie Celestii jako "tej złej", fałszywy romans RD z S; świetne zaklęcia obrażeniowe

Tiak, ale też kilka uwag:

Kilka drobnych błędów, ale to nieuniknione; ciekawie mogłaby się rozwinąć osobowość Sonic'a, gdyby nie zaczynać od chaosu, a np. od przyjaźnij, miłości... (alternatywne wersje mogłyby być ciekawe); trochę znikąd pojawiło się kilka postaci, a niektórych nie ma później, ale to też drobnostka)

Tak, ale po co dłużej odpisywać, skoro z tego co wyczytałem czekają na mnie jeszcze dwa ff, które są warte przeczytania?

Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem go całego i zgodnie z obietnicą mogę zdać relację z czytania.

Więc dobrze się go czytało... Ale końcówka była tragiczna. Żeby tak wykorzystać bohatera... Przynajmniej rozumiem jego motywy straszenia głównego bohatera "Tęcza ponad wszystko".

Szczerze mówiąc gdybym ja był tym bohaterem... Stałbym się hejterem, antybronym a w TCB poparłbym FOL albo... Sprzymierzył się z potworami z DOOM3 i je nasłał na Equestrię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, to mało, ale mogła być jeszcze jakaś akcja z Lyrą i Discordem - tyle. I jeszcze jedna sprawa...

Halucynacje też były wywoływane, czy była to tylko czysta reakcja na zmęczenie i koszmary? Przykładanie sobie samemu noża do twarzy, to raczej nie jest norma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkimi oporami, lecz to przeczytałem. No i... Jestem pozytywnie zaskoczony. Pewnie Celestia nie spodziewała si się, że to, w co wpędziła Snowa, obróci się przeciw niej. Snow ginąc w wyimaginowym wymiarze odradzał się w innym... Ale gdy umarł w tym prawdziwym, również się odrodził... Z dodatkowymi możliwościami i dodatkową wściekłością na ten świat. Ta... Zaczynam rozumieć Snowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...