Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź swoją zabawkę


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dobrze, wiem, że długo czekaliście na to, ale nareszcie nadszedł czas, czas rozdać kolejne porcje prezentów... zwłaszcza nim pewien pan w czerwonym kombinezonie z białą brodą zrobi nam w tym konkurencję! Ale najpierw... kto dostanie pikłę?

Krótka piłka... ARJEN!!!!!!!

Tak... dokładnie, wygląda na to, że pomimo upływu czasu wciąż pozostaje faworytem, poza tym właściwie tylko dwóch użytkowników miało inne zdanie w tej kwestii... no, w tym m.in. Arjen x)

Nie martw się, Arjen, piłkę możesz dać komu zechcesz! :pinkie4:

A skoro tę sprawę mamy załatwioną, to rozdajemy dalej! Kolejną rzeczą, ale której szukamy właściciela będzie...

Dołączona grafika

Ten SUPER-HIPER WYPASIONY PRZENOŚNY PALNIK TURYSTYCZNY!!!!!

Pinkie, to na pewno jest palnik? Wygląda jak połączenie palnika z tłumikiem samochodowym i gaśnicą o_0 poza tym na co komu palnik turystyczny?

Pieczenie ciast i innych rzeczy to zabawa! Czyż to nie cudowne móc to robić także poza kuchnią? Na świeżym powietrzu? Ach, też muszę się w taki zaopatrzyć jak najszybciej! :pinkie2:

W porządku... dobrze więc, kto wg Was najbardziej zasługuje na taki prezent?

Link do komentarza

Nie martw się, Arjen, piłkę możesz dać komu zechcesz! :pinkie4:

*Bierze Xyzia za ciuchy i ciągnie na boisko, pograć w piłkę. Po drodze szukają bramkarza i kogoś trzeciego do gry w polu*

Ten SUPER-HIPER WYPASIONY PRZENOŚNY PALNIK TURYSTYCZNY!!!!!

Dałbym Domine'owi, ale wiemy co ostatnio się działo i byłoby to być może nietaktowne. Spromultis lub Avan, ale ten pewnie już coś ma.

Link do komentarza

Wygląda na to, że zwycięża... co prawda niejednogłośnie, no ale jednak...

Spromultis!!!!

I tak, on coś już dostał wcześniej i to nie byle co, bo...

Mnie! ^^

Tak, pluszaka, ale skoro Wy tak zadecydowaliście, oprócz pluszaka będzie miał i palnik, a co! ;]

Dokładnie! A kolejną rzeczą jaką rozdamy będzie... prezent!!!!

Dołączona grafika

Pinkie, wszystkie zabawki tutaj to prezenty, a ten tutaj czym ma być konkretnie...?

Głuptasie, skąd mam widzieć? Tym razem to prezent NIESPODZIANKA!!!!!

Prezent niespodzianka? Niebywałe, dobrze, to kto dostanie to pudełko? ...miejmy nadzieję, że niepuste, hm? ;]

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Dobra, Warmen się przewinął tu parę razy, więc to on dostanie prezent! Świąteczny, acz trochę spóźniony, mam nadzieję, że jeszcze nie pozbył się choinki... zaś misiek trafi w ręce... niczyje :P do lasu wróci ;P

O, to co jest w tym prezencie, co jest? :D

Przekonajmy się...

Dołączona grafika

Miniaturka papieru toaletowego? o_0

Pinkie, ten rulonik to nie papier toaletowy... o_0

Aha. To wracając do naszego następnego prezentu...

Dołączona grafika

To wygląda na kamerę zbudowaną z klocków Lego... albo prawdziwą kamerę, która tylko tak wygląda? Ciężko powiedzieć, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że i tak nie działa x) no, ale ładnie wygląda mimo to :)

Świetnie!!! A dostanie ją kto? :pinkie4:

O tym się przekonamy... mam nadzieję, że nie po miesiącu jak to było ostatnio ;]

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...