Skocz do zawartości

[Dyskusja] Czemu Luna lub NMM?


TheLunek

Recommended Posts

Bardziej chodzi o to, że NMM jest antagonistką bez wyrazu... Jest po prostu płaska i płytka, typowy villain z bajki dla dzieci, tylko nieco bardziej mroczny. Śmieje się jak jakaś psychopatka [typowe dla kreskówek], chce sprowadzić Wieczną Noc [nie wiadomo po co i dlaczego], tak właściwie nic nie robi. Jej bunt w przeszłości trwał jakąś godzinę maksymalnie, bo dostała wciry od Celestii. Nie ma czym tu się zachwycać. Wygląda ciekawiej, ale ta grzywa i za małe uszy psują efekt. Jej pyszczek często przybiera głupi wyraz.

Link do komentarza

nie powiem że nie... ale trzeba też wziąść pod uwagę jej całokształt... Grzywa osobiście mi się podoba, ogon też, według mnie wszystko jest w porządku oprócz zbroi , a tak pozatym nie niewiadomo pomoco, bo kazdy kto ogladał pierwszy odcinek wie czemu chciała wieczną noc sprowadzić....objaśnić? : Celestia miała dzień i wszystkie kucyki się bawiły, NMM miała noc i wszystkio kuce spały, NMM zazdrościła celestii (pozdro) dnia, bo kuce sie bawiły, NMM chciała wieczną noc bo by się kuce bawiły w nocy.. bla, bla, bla.  KONIEC.

Link do komentarza

Bardziej chodzi o to, że NMM jest antagonistką bez wyrazu... Jest po prostu płaska i płytka, typowy villain z bajki dla dzieci, tylko nieco bardziej mroczny. Śmieje się jak jakaś psychopatka [typowe dla kreskówek], chce sprowadzić Wieczną Noc [nie wiadomo po co i dlaczego], tak właściwie nic nie robi. Jej bunt w przeszłości trwał jakąś godzinę maksymalnie, bo dostała wciry od Celestii. Nie ma czym tu się zachwycać. Wygląda ciekawiej, ale ta grzywa i za małe uszy psują efekt. Jej pyszczek często przybiera głupi wyraz.

 

I nagle wszyscy jadą po mojej podopiecznej ;____;

 

 

Pfff... Ciekawe, czy jak "Pani Luna" miałaby taki śmiech a NMM nie, to zakładam że wszyscy byliby za NMM, tak? Tu chyba nie liczy się śmiech ani "dobra czy zła" ._.Ona jest u mnie na drugim miejscu (na piewszym jest Chrys). I powiem tyle że mogłaś okazać trochę szacunku.... :ajawesome:

 

Mogłeś, bo Triste chyba raczej nie jest kobietą. Więcej: łatwo to zauważyć, bo pod awatarem jest takie słowo "płeć" i symbol obok. Polecam zaobserwowanie i używanie przecinków.

I nie wiem gdzie w tamtym poście jest brak szacunku. Pozdrowionka.

Edytowano przez Nocturnal Van Dort
  • +1 1
Link do komentarza

Szczerze?
Nie lubię ani jednej ani drugiej. Wiem że to bajka, ale jak dla mnie Luna jak i NMM prezentują się sztucznie. Nie podoba mi się żaden z elementów na których tą postać wykreowali. Od kopyt po czubek pucykowej główki. (Muszę przyznać że czasami gdy widziałem Lunę w odcinku, przewijałem nieco dalej)

Link do komentarza

Ja tam lubię Lunę. Jako tako ona sama w sobie jest trochę tajemnicza, bo wiemy o niej niewiele. Samo to że gdy pojawiła się była małą zagadką. Ma podobny charakter do mojego, jak i oboje uwielbiamy noc. Jeżeli biorąc pod uwagę wygląd to z tym trochę ciekawiej gdyż Luna jak i Twilight jednakowo mi się podobają więc nie ma co kierować się ich wyglądem. NMM to też Luna ale w wersji antagonistycznej z uaktywnionymi złymi cechami. Każda postać ma w sobie coś co bardziej łączy go z innymi, ale nie ze wszystkimi.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

hm teraz byłoby mi ciężko wybrać którą wolę, a kilka miesięcy temu wybór był raczej oczywisty :luna: a powody 2

1. Lubię noc 

2. bałem się :nmm: (arty z nią   choć ładne przerażały mnie +  trochę jej stosunek do kucyków był zbyt evil ), ale po odcineku 1 4 sezonu zacząłem ją jakoś bardziej lubić (nie wiem w sumie z czemu, ale tam nie była już tak evil, mroczna owszem) 

a Teraz widać dojrzałem do lubienia :nmm: i nadal lubię Lunę więc wybór raczej ciężki: (Lunę lubię za charakter i jej Canterlot Voice ) a :nmm: Cóż ma ładne oczy i grzywę i fajny jest jej ukraiński głos (swoją drogą ciekawe czy VA popiera Majdan czy raczej Janukowycza)      

Edytowano przez Komfiturka Zandi
Link do komentarza
  • 11 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...