Skocz do zawartości

[Grimdark]Equestria_Battlefield3: Co się stało? (by peros81)


Nightmare

Recommended Posts

Ledwo wyszliście za róg i ukazało się coś, czego nawet nie miałeś w koszmarach. W środku korytarza stał dowódca FEAR z dwoma żołnierzami z tyłu. Obok leżała fioletowa kupka nieszczęścia z rogiem i skrzydłami dowódca splunął na nią i kopnął pod ścianę, czym alicorn zareagowała piskiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłeś się nawet ruszyć, a wszyscy odwrócili się w twoją stronę i żaden nie wyglądał na zaskoczonego.

 - No, no, kto to wreszcie nas odwiedził - powiedział dowódca z papierosem w ustach. Następnie, jakby chciał cię rozdrażnić, kopnął Twi w brzuch. Klacz skuliła się i jęknęła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale jest coś co Prezydent USA chce... jeśli to zdobędziesz będziesz bogatszy niż ci się może przyśnić, zdobędziesz szacunek u sojuszników i lęk wrogów... wiem gdzie jest coś czego wy, Amerykanie szukacie i właśnie dlatego jesteście w Iranie, mym domu. Chcecie zdobyć włócznie którą zabito Jezusa, wiem o tym bo inaczej po co byście się przejmowali bliskim wschodem. Tylko tam jest coś co pozwoli wam na wielką moc... a ja wiem gdzie owa włócznia się znajduje bo jestem Allan Al-Bashir, założyciel PRL, najbardziej poszukiwana osoba na ziemi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 - Nie chcemy ani ciebie, ani twojego badyla - powiedział spokojnie, ze złośliwym uśmiechem. - My jesteśmy FEAR i takich rzeczy nie potrzebujemy.

Jak na zawołanie dwaj żołnierze wycelowali w was kołkownice. Dowódca niby od niechcenia kopnął jeszcze raz Twi w brzuch, przez co poleciała na ścianę. Kołek przekrzywił się powiększając ranę. Do tego Dowódca odwrócił się i ruszył korytarzem, niby niechcący przechodząc po jej skrzydle. Rozległ się nieprzyjemny trzask!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to w ogóle się stało coś dziwnego. Z jakiegoś korytarza nadleciało stado motyli. Tak, motyli. Żołnierze nie zwrócili na nie uwagi, dopóki nie były dostatecznie blisko. Motyle obsiadły ich całkowicie. Próbowali strzelać, ale trafiali w ściany. podleciał do ciebie motyl o białym tułowiu i skrzydłach w barwie morskiej. Ich kształt przypominał skrzydła Papillon. Motyl usiadł ci na pyszczku. I kolejna dziwna rzecz: żołnierze padli martwi na ziemię, a wszystkie motyle zniknęły, włącznie z tym na twoim nosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost siedział jak ten baran i gapił się na Twi. Wyraźnie widać było, że zbladł, mimo sierści. Mary poszła w przeciwny korytarz i kombinowała coś z małym ekranikiem. Zbroja z metalu przypominającego tkaninę raczej się nie przyda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...