Skocz do zawartości

Equestria: Ucieczka łowców


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

-Spektaklu ci nie obiecam ale z chęcią cię zaatakuję.- po tych słowach stworzyłam kilka swoich iluzji ale nie byłam teraz w miejscu w którym byłam lecz trochę bardziej na lewo. Cisnęłam błyskawicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 582
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Alicorn zawył i powoli zaczął zamieniać się w popiół. Spalił się. Pozostała po nim tylko niewielka kupka czegoś lśniącego, dymiącego lekko.

Somada mogła teraz usłyszeć za sobą szaleńczy śmiech. Ignis stał za nią, pokładając się ze śmiechu właśnie i ocierając oczy.

- Rany, co za wredny buc - wyszeptał Arrow. Hammer poparł go kiwnięciem głowy, jednocześnie z przerażeniem patrząc na przedstawienie brata Veritasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednej sekundzie Ignis przestał się śmiać, choć drwiący uśmiech wciąż tkwił na jego twarzy.

- Nawet nie próbuj - powiedział i odparł magiczną pułapkę. Jednocześnie z jego rogu wysunęły sę trzy srebrne węże połyskujące granatowymi żyłkami i podpełzły do Łowców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-A czemu mam nie próbować? Zostałam wyszkolona w sztuce magii iluzji oraz przemiany. Dlaczego mam nie próbować zaatakować cię jedną z pułapek i mieć nadzieję na chociaż zranieniem cię? -powiedziałam z gniewem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A gdybyśmy tak... poszli go szukać, hę? I tak nie mamy nic innego do roboty, a może uda nam się coś pożytecznego zrobić - podsunął Hammer. Pegaz tylko kiwnął głową.

- Tak z ciekawości poszedłbym obejrzeć tę grotę do której przed chwilą wlazł Ignis - powiedział Arrow po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Tylko że nie sądzę Hammer byś tego rozwalił. Przypominam ci kto tu przesiedział te kilka tysięcy lat. A magią spróbować mogę.- za pomocą magii chciałam otworzyć klatkę a jeśli by się to nie udało chciałam użyć teleportacji na Twirael.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Zgadzam się z tobą ale obawiam się że nie mamy żadnego haka. Z tego co nam Veritas opowiadał jego brat jest niczym krwiożercza bestia podczas walki. Nie podobały mi się jego słowa  "...jestem napełniony mocą Veritasa, stopniowo wysysaną z niego przez lata. Przez setki lat..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...