Skocz do zawartości

Equestria: Ucieczka łowców


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

- Dobrze cię widzieć. Oczywiście, że go wezmę. Nie przejdzie zbyt daleko. - Hammer zarzucił sobie na grzbiet pegaza. W tym momencie obok Somady wylądowała pegazica. - To ten... Fajnie było, dzięki za uwolnienie, chyba jesteśmy kwita i powodzenia życzę. Muszę iść - Angouleme mrugnęła i odleciała między drzewa. Chwilę później przybiegło paru strażników, zaalarmowanych krzykami iluzji i strażników którzy uciekli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 582
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Teraz, po rozstawieniu pułapek drogi ucieczki aż się mnożyły. W lewo prowadziły do Canterlotu, w prawo zaś do lasu i w góry. - Prowadź - rzucił Hammer po chwili milczenia. Przez dym dało się słyszeć krzyki i przekleństwa straży, oraz radosne okrzyki byłych więźniów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal szłam dalej

-Gdy tylko dojdziemy do kryjówki opatrzę go. Może na niego tak się uwzięli bo to jego strzała zabiła tego lorda. Albo bali się spuścić łomot tobie więc on przyjął 2 razy mocniej. Ale coś mi tu nie pasuje... gdzie popełniliśmy błąd? Nie pierwszy raz zabijamy jakąś szychę lub kogoś publicznie ale nigdy nikt nie wiedział że to my bo zawsze byliśmy w ukryciu i szybko się przemieszczamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałam się ranom Arrowa i używając magii uśmierzałam ból niektórych z nich.

-No no no... Strażnicy nieźle cię załatwili... mogę jedynie uśmierzyć ból opatrzę cie dokładnie jak wrócimy do kryjówki bo nie mam żadnych opatrunków lub medykamentów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Oszczędzaj siły Arrow. Nieźle cię poturbowali a ja nie mam medykamentów by opatrzyć ci rany. Jedynie udało mi się uśmierzyć ból niektórych z nich. -powiedziałam wpatrując się w ognisko -Poza tym... chyba nie sądziłeś że was zostawię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...