Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

Wow! Ma w sobie to coś :> Acz Raven wygląda na taką zmęczoną, może się nie wyspała? Pewnie to przez ten szatański symbol na szyi... (!)

(Raveen..pamętasz o naszym AT? Tak się cicho przypomnę :P)

 

Bardzo dziękuję ^^

 

Ależ pamiętam ale teraz koniec roku a ja mam zagrożenia i muszę wszystko popoprawiać xc  po wystawieniu ocen będę miała więcej czasu. O ile matka mi nie da zakazu na kompa za zagrożenie z franca i historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety rysunki są demoniczne. Jest kilka typów ludzi którzy rysują, jedni pokazują siebie w tym co tworzą a drudzy robią to tylko na pieniędzy. Jesteś z tych pierwszych, ale Raven twoje rysunki odzwierciedlają twój stan ducha. To widać :twiblush2::despair:

W mrocznych rysunkach jest głębszy przekaz nijż w tych nadmiernie kolorowych i wesołych.

Nad tymi mrocznymi można się długo zastanawiać.

c:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mrocznych rysunkach jest głębszy przekaz nijż w tych nadmiernie kolorowych i wesołych.

Nad tymi mrocznymi można się długo zastanawiać.

c:

 

Dobre. Masz moje wstawiennictwo, Pani.

Nie powiem Ci, że masz talent! Nie powiem. A wiesz dlaczego? Bo tak bardzo oryginalna jestem, że nie będę powtarzać po innych. Podobają mi się Twoje prace, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Masz moje wstawiennictwo, Pani.

Nie powiem Ci, że masz talent! Nie powiem. A wiesz dlaczego? Bo tak bardzo oryginalna jestem, że nie będę powtarzać po innych. Podobają mi się Twoje prace, o.

 

Bardzo dziękuję ^^

Bo oryginalność jest najlepsza.

 

Dodam że z powodu iż bardzo ją cenię bardzo nie lubię ludzi którzy jak choć im się spodoba od razu to zgarniają dla siebie zamiast być oryginalnym i wymyślić coś własnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...