Skocz do zawartości

Tabletowe Rysunki Raven


Recommended Posts

Są ludzie którzy tworzą dobrze ale nie wykorzystują pełnego potencjału swojego talentu i są ludzie którzy osiągnęli coś co dla zwykłego zjadacza chleba jak ja nazywa się po prostu mistrzostwem. Ty jesteś w tej drugiej grupie, nie mogę wyjść z podziwu dla twoich prac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże... Trzynaście lat i taki talent. Czemu to zawsze ja jestem największym beztalenciem w roczniku?: Twoje prace są super! Są takie... mroczne i dopracowane. Widać, że włożyłaś w to dużo pracy, a jednocześnie odnoszę wrażenie, że wykonanie tego nie było dla Ciebie wyzwaniem (możliwe, że to nie tylko wrażenie:rwink:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O boże... Trzynaście lat i taki talent. Czemu to zawsze ja jestem największym beztalenciem w roczniku?: Twoje prace są super! Są takie... mroczne i dopracowane. Widać, że włożyłaś w to dużo pracy, a jednocześnie odnoszę wrażenie, że wykonanie tego nie było dla Ciebie wyzwaniem (możliwe, że to nie tylko wrażenie:rwink:).

bardzo ci dziękuję <3 takie pełne komentarze bardzo miło się czyta jak i na nie odpowiada ! wcale nie uważam byś była beztalenciem :fshug:

dziękuję jeszcze raz ^.^


bony_by_vileraven-d60boim.png

i coś ołówkowego c: wiem że znajduje się w digi no ale nie będę zakładała osobnego tematu : o


Są ludzie którzy tworzą dobrze ale nie wykorzystują pełnego potencjału swojego talentu i są ludzie którzy osiągnęli coś co dla zwykłego zjadacza chleba jak ja nazywa się po prostu mistrzostwem. Ty jesteś w tej drugiej grupie, nie mogę wyjść z podziwu dla twoich prac.

na prawdę bardzo dziękuję :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tylko czekaj przeskanuje dane :D

Co do nowego.... Aj tam i tak mi się nie przydawał stary zainstaluje sobie dysk twardy :D

najlepsze rozwiązanie :fluttershy4: gdybym miała dysk twardy nie musiała bym chodzić do szkoły ._. wystarczyło by se wszystko na niego wgrać .. to by było takie zUE i fajne :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ato Diabeł Mi posta usunął..

Pentagraaam... A KYSZ! A KYSZ! APAGE! †! †!

oj Pentagram ma wiele znaczeń xD moja ma bo Czarna Magia :fluttershy5:

ale Satanistą nie jest >-> a poza tym to nawet gdy mówi się o pentagramie jako o znaku szatana to raczej nigdy nie jest to pentagram bez koła.

nie mogę też o mojej postaci powiedzieć jako o Ateiście mimo że ja jestem Ateistką bo w jej świecie jest przeciez magia , mogę tylko powiedzieć że nie trzyma żadnej strony , nie lubi być nikomu podwładna ani oddawac komuś czci , zdecydowanie woli gdy ktoś jej oddaje cześć co niestety się nie dzieje.

A ty jesteś strasznie zabawna gdy używasz słów których nie znam xD

:fluttershy3:


Aa! Już to widziałem na DA wcześniej :D Super!

:fluttershy4: dziękuję ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentagram jest sweet :crazytwi:

Twój ocek- HARDCORE :pinkie2:

Te okularki kojarzą mi się z Ozzym Osbournem (często takie nosi) :fluttershy5:

A tak w ogóle 4 litry benzyny i na stos :ming:

:portalface: Suuper!:portalflank:

Edit: @Raindrops Dasz trochę kakałka? ;)

dzięki :fluttershy4:

dzięki :fluttershy4:

aha xD

o nje nje


To ... to ... to jest takie ... twórcze! ;_; Ja tak nie umiem... idę po kakałko ;_;

dziękuję <3


do_not_tell_anyone__by_vileraven-d60ovur.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...