Skocz do zawartości

Życzenia Wielkanocne


lurasidone

Recommended Posts

*Przed zamkiem w Canterlot zebrały się tłumy.To właśnie dziś ma miejsce to wspaniałe, rodzinne święto - Wielkanoc. Księżniczka Celestia miała wygłosić orędzie do swoich poddanych, składając im życzenia z tej właśnie okazji. Kucyki wpatrywały się w balkon, na który równo w południe miała wyjść Księżniczka Słońca*

*Wreszcie na balkon wchodzi Księżniczka, uśmiechnięta i radosna. Odchrząknąwszy, zaczyna mówić.*

218559__safe_princess-celestia_animated_spoiler-s03e10.gif.gif?1359482820

Moi drodzy poddani!

W te święta życzę Wam dobrobytu i prawdziwego szczęścia. Spędźcie tą szczególną okazję z rodziną przy stole, rozkoszując się przepysznymi potrawami i radością ze spędzania czasu wspólnie z bliskimi. Może uda Wam się naprawić dawne błędy, których nie umieliście wcześniej naprawić?

Złóżcie życzenia swoim przyjaciołom, znajomym, rodzinie. Uczyńcie tą Wielkanoc pięknym dniem!

W tym wątku możecie napisać życzenia wielkanocne do dowolnego użytkownika czy też użytkowników.

Link do komentarza

Hej, hej, hej!! ^^

Co prawda Wielkanoc i wigilijny wielkanocny stół już za nami... ;]

chociaż jak ktoś ma liczną rodzinę, to założę się jeszcze niejednego krewnego odwiedzi na wielkanocnym śniadaniu...

a jedzenie z tego święta będzie się jeszcze jeszcze przez tydzień (jak się ta kwaśna zupa nazywa...?) x)

Dzisiaj mamy podwójne święto! :party:

Tak, lany 1 kwietnia aka poniedziałek wielkanocny 2013!

~~

Dlatego - czas na życzenia - życzę

przede wszystkim wszystkim wszystkiego dobrego!

Dyngusa... mokrego? Chyba...

Wieeem... to jest zły pomysł... xP

Ale trzeba zadość uczynić tradycji...

...zamarzając na przykład x)

~~

Nie no, prima aprilis!

Nikt nie chcę, abyście pozamarzali

w każdym razie, na pewno nie ja...

mrożonki się ciężko kroi... :crazy:

Nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie xD

~~

Dobra, bo dziwne rzeczy zaczynami pisać, to jeszcze raz wesołego Alleluja, all! ^^

Szczególnie tym, którym nie miałem okazji złożyć życzeń osobiście! ^^

[align=right]~Discors ^^

[/align]

Link do komentarza

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim użytkownikom tegoż forum (ekipie też, niech raz to oni mają coś ode mnie, nie ja od nich... Warna na przykład :ming:) najserdeczniejsze życzenia z okazji świąt Wielkiej Nocy, niech radość, miłość i ciepło (a szczególnie ciepło :P) zagości w waszych sercach i już do końca życia stamtąd nie wychodzi.

Więc jeszcze raz - Wesołych Świąt!

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...