Skocz do zawartości

Fluttercraft 3.0 - glosowanie


asie

Recommended Posts

Niestety, mimo dlugich dyskusji i napietych sporow Administracja nie doszla do porozumienia w sprawie wszystkich rzeczy, jakie maja byc na serwerze.

W tym temacie chcielibysmy wysluchac WASZYCH opinii na temat tych modyfikacji.

1. Modyfikacje Technic - BuildCraft/IndustrialCraft2/Forestry.

Sa to modyfikacje umozliwiajace industrializacje (czyli maszyny po polsku) i automatyzacje wielu rzeczy, ktore dotychczas w Minecrafcie zajmowaly duzo czasu i/lub byly po prostu nudne. Nalezy jednak zastrzec, ze normalna gra w IC2 jest zdecydowanie zbyt prosta, tak wiec Administracja prawdopodobnie uzyje tez modyfikacji GregTech. Sprawia ona, ze rozgrywka trwa dluzej i jest bardziej zajmujaca, lecz dodaje tez wiele nowych, ciekawych elementow. Postaramy sie tez, by rozbudowywanie maszyn industrialnych nie przeslonilo wiekszosci fajnej czesci rozgrywki.

Oczywiscie, wszystko bedzie dostepne przez podpowiedzi w modzie CraftGuide, ktory daje pelna liste przepisow dostepna w postaci wyszukiwarki w kazdej chwili.

2. Mo'Creatures - tego moda chyba nie musimy przedstawiac.

3. Twilight Forest - dodaje nowy, ciekawy swiat - Twilight Forest. Wszelkie aluzje do Twilight Sparkle nie sa zamierzone. Serio.

4. Czy Twilight ma byc jednorozcem, czy alicornem? - :twilight3:

5. Jesli chcecie o cos jeszcze zapytac, pytajcie w tym watku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jeśli nie będzie żadnych problemów z instalacją, utrzymaniem czy kto wie jakimi jeszcze ewentualnymi rzeczami to tak.

2. Tak, miałem do czynienia z tą modyfikacją i byłem z niej zadowolony

3. Mam takie same zdanie jak Wiej

4. Raczej jednorożcem, nie wiem dlaczego. Po prostu takie mam odczucie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 myśle że nie

2 Chyba nie

3 Wiej ma racje

4 Wole ją jako jednorożca bardziej doniej pasuje

i potrzebuje pomocy jestem nowy stwożyłem można powiedzieć Fica i niewiem gdzie mugłbym go opublikować kto wie prosze o kontakt z góry dzieńkuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...