Skocz do zawartości

Kuroshitsuji <3


Fagglenorusie

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

Nie tylko on. :ming:
Ekologia płacze, tak jak Ciel, Ciel i Ekologia łączą się w bólu :ming: Przeze mnie. A miałam nie rysować, miałam nie marnować kartek...ołówków i długopisów... Obiecałam Bogu, że będę ekologiczna. I Samotności.
 

Edytowano przez Fagglenorusie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jako zabujana w Kuroszu jestem bardzo pocieszona tym ,że tutaj jest taki temacik.

NAJLEPSZE ANIME EVER! Tia nadal płaczę przypominając sobie ,że Ciel u-u *głęboki oddech* umarł. Polubiłam w szczególności UnderTakera/Grabarza po prostu rzygam tęczą. Grell był rozwalający " Jestem grzechu wart!" Dead! Scena z gorsetem zniszczone dzieciństwo ( nie scena z Kubą rozpruwaczem ani niczym mnie tak nie poruszyła). Drugi Sezon mogę nazwać dupowcem nie miły, nie wzruszający i lekko bez sensu. I po prostu muszę to wstawić bo pokochałam! 

tumblr_lvk3zvROKf1r65ut0o1_400.gif

GIVE ME BACK MY BOCCHAN!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A ja tak sobie przyjdę, odkopię...

 

Kuro... no ten... nie wiem jak mam się wyrazić bez fangirlowania :lunaderp:

 

Ogólnie całe Kuro było strasznie zagmatwane, nadal mam mindfu... co do niektórych rzeczy.

Zacznę od OVA - wszystkie OVa Kuro są cudowne. Ciel w Krainie Czarów? Na planie Kuroshitsuji II? Bardzo oryginalne pomysły, piekielnie mi się podobały.

Kuro I bardzo lubuję, ale Kuro II... to zakończenie... po prostu nie. Tak się wkurzyłam po tym zakończeniu że musiałam zjechać je na całej linii wyżalając się mojej przyjaciółce otaku co mi to poleciła (to że mi zaspoilerowała wszystkie wydarzenia i od początku wiedziałam że Ciel umrze, ale nie umrze i na końcu będzie demonem to swoją drogą). Jedyne co lubiłam w Kuro II to Alois. Alois i jego happy ending z Luką i Hannah (Claude'a nie liczę bo Claude to lamka, marna kopia Sebcia, klon).

Tak, Alois to moja ulubiona postać. Żaden Ciel (którego przez kilka odcinków miałam ochotę zadźgać bo zabił Aloisa), żaden Grell... Sebastian... Sebcia nie da się nie lubić x3 I ta jego miłość do kotów. Dokładnie taka sama jak moja xD

 

Podsumowując:

Kuro = <3 9/10

Kuro II = Meh... 6/10

OVA = 10/10

 

I tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...