Skocz do zawartości

W poszukiwaniu przygody życia - Lighting Star (FreeFraQ)


Draco Brae

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • Draco Brae

    1312

  • FreeFraQ

    1311

Krótki spacer, ale pełen emocji, bo Moon nie szczędziła Ci swojego gniewu. Powoli zbliżałaś się na obrzeża Ponyville i kroczyłaś ku coraz wyraźniejszemu konturowi domu Fluttershy. Kopyto stawiane za kopytem zaprowadziło Cię wreszcie pod drzwi. Zapukałaś i zdumiewająco szybko drzwi się otworzyły. To była Fluttershy, zdziwiła się lekko na Twój widok, a zwłaszcza, że targałaś siatki...

- Um, uh, dobry wieczór Lightie - powiedziała i odsunęła się, by umożliwić Ci wejście do chatki. - Gdzie Moon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluttershy zostawiła Cię samą w pokoju Moon. Wskazówka zegara niemiłosiernie uderzała dalej, każdy jej ruch był dla Ciebie czymś zwiastującym grozę. Moon była jeszcze przed chwilą wściekła, ale co będzie jak wróci? Zastanawiać się długo nie będziesz mogła. Moon wpadła przez otwarte okno... Miała coś w pysku, a wyraz jej mordki był surowy...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon odłożyła gdzieś na szafkę rzecz, którą jeszcze przed chwilą miała w pysku.

- Test ciążowy kretynko - odparła sucho. - Skorzystasz z niego za jakiś czas, teraz nie ma nawet sensu. A teraz z innej beczki - rzuciła już spokojnie. - Jesteś gotowa zrobić wszystko dla Dark?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Test, testem - westchnęła Moon. - Instrukcja jest to sobie poradzisz. Jeśli wyglądałam strasznie, to znaczy, że przemówiłam Ci do rozsądku, a przynajmniej mam nadzieję.

Moon przysiadła na łóżku i znów westchnęła.

- Jak wiesz, Dark jest w szpitalu, w śpiączce. A wszystko to, bo przeholowałaś... z zabawami... Do tego doszła jeszcze ta bójka i odgórnie się na nią wkurzyli... Jesteś gotowa pójść do zaświatów po swojego stróża?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moon się tylko położyła na łóżku i po raz kolejny westchnęła.

- Za często wzdycham, ale... to jest podróż do zaświatów... będziesz rozmawiać później z naszym szefostwem etc... Zastanów się dobrze, bo jeśli boisz się mnie, to nie masz czego tam szukać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze było dopiero przed Tobą. Rodzice i siostra... Droga do domu, choć krótka wydłużała się niemiłosiernie. Gdy wreszcie stanęłaś pod drzwiami i chciałaś je otworzyć, zrobił to Frost...

- Gdzie byłaś młoda damo? - spytał spokojnie, ale mimo to wnikliwie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...