Skocz do zawartości

[Kucyki] Przygoda z boginią toru


inka2001

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tina spojrzała się na słońce i powiedziała

- Choruje na tajemniczą chorobę oraz niewyleczalną. Objawia się nagłymi napaściami drgawek i traceniem energii życiowej. Nie jest zaraźliwa, ale śmiertelna. Ten wywar co pije osłabia objawy.

Po czym Tina położyła się

Link do komentarza

Kiedy Dark lekko zwolnił tygrys miał okazję na uderzenie go i tak tygrys zdrobił. Kiedy Dark dostał i leżał pod drzewem krzyknął.

- Ty pasiasta sm**to, zginiesz.

Po czym wstał i zaczął strzelać w głowę tygrysa. Tygrys padł po kilku kulach w głowę. Dark usiadł pod drzewem i spojrzał się na swój lewy bok. Był cały we krwi.

- No i jeszcze to!?

Link do komentarza

-Cholera,wszystko słychać z tych zarośli...nie powinienem tu siedzieć-Szepnął do siebie Green.

-Ale że robić co nie mam...(strzały)...to zostawię tu mikrofonik,a co!-wyjął z plecaka małe coś i przyczepił do dachu szałasu,bezszelestnie.

Poleciał w stronę wystrzałów.Zobaczył martwego tygrysa i na wpół martwego Darka.

-I mówiłem ci żebyś poszedł ze mną do szałasu,ehh....-wyjął z plecaka bandaże i specjalny płyn.Opatrzył ranę i powiedział.

-Wiesz,przez (chrząchnięcie) przypadek podsłuchałem rozmowę Orange z Tiną i dowiedziałem się paru rzeczy....

Link do komentarza

GREEN'OWI!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

-To dobrze...chyba.-Green patrzył na Snow.

-Gdzie ty wogóle byłaś?-Zapytał nie spuszczając z niej wzroku,dziwnie ciepłego i łagodnego.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tak właściwie to dlaczego ja piszę o sobie w trzeciej osobie?  :spike:

Link do komentarza

Dark popatrzył zdziwiony na Green'a.

- To jest najmniejsza rana jaką w życiu dostałem. Wychodziłem z wybuchów z których ty byś nie wyszedł żywy.

Po czym spojrzał się na ranę i wstał, poszedł w stronę wodospadu. Kiedy doszedł usiadł obok swojej torby pełnej owoców.

- Nikt nie chce?

Powiedział do siebie i zjadł kilka, po czym położył się przy wodospadzie i zasnął.

Link do komentarza

Tina zmierzyła go wzrokiem i powiedziała

- Przecież jestem jednorożcem i magia mi pomaga.

Po czym powoli i podrywając podeszła do Greena. Kiedy była na odległości kopyta powiedziała

- Jeszcze raz będziesz podsłuchiwać to cię zabiję.

Tina uśmiechnęła się i znikła.. Pojawiła się w szałasie i się położyła.

Link do komentarza

Green próbował ogarnąć całą sytuacje ale mało co mu to dało.Schował nóż i usiadł na pieńku.

-No ładnie....Zaraz,skąd ona o tym wiedziała?-Powiedział do siebie.Wyją z plecaka panel sterujący.Popatrzył na przycisk "Self-Destruction".

-Nie,nie mogę użyć samozniszczenia.Szałas by się spalił....Cholera!-Krzyknął do siebie i walną w pieniek.

Link do komentarza

@up:Nim się obudzisz,zginiesz w płomieniach  :megusta:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Green pomyślał chwilę, podniósł swój panel,wyciągnął słuchawki i kliknął "słuchaj"

-Chrapanie.....lekkie,niesłyszalne nawet ale chrapanie.....-Powiedział do siebie.Wyłączył cały sprzęt,wyją latarkę i poszedł do wodospadu.

-Cóż,to nawet lepiej,sprawdzę sobie jaskinie.Najwyżej przez mikrofon w szałasie wezwę pomoc.-Doszedł do wodospadu i znalazł śpiącego Darka.

-Budzić czy nie budzić,oto jest pytanie...-Pomyślał.Podszedł do niego ale zawahał się chwilę.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...