Skocz do zawartości

Dawniej czy teraz?  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które forum lepsze?

    • Stare (MyBB)
      78
    • Nowe (IPB)
      69


Recommended Posts

2 - http://i.imgur.com/MBw6OW8.png tutaj masz.

3 - to daj znać adminom, jakich emot nie ma.

4 - ale łatwo można to zmienić, to taki argument na wyrost ;p

5 - może i brakuje tych "5 najnowszych postów", ale teraz za to lepiej działa obserwowanie nowych postów w temacie. Wszystko ładnie wyświetla się na górnym pasku.

7 - taa, to nie jest takie fajne jak było, bo teraz wystarczy jeden klik, by nominować posta.

8 - a co to ma do wyglądu forum? :P Zwłaszcza, że będzie niedługo znowu dostępne na forume.

9 - też chyba kwestia gustu.

2 - świetnie, tylko między opcjami "Edytuj" i "Cytuj" nie ma u mnie opcji "Usuń" jak na tym screenie, możliwe, że nie mam do tego uprawnień.

4 - tylko, że za każdym usunięciem historii na komputerze i na każdym innym komputerze (oczywiście jak się wchodzi jako gość) to trzeba za każdym razem zmieniać. tylko na profilu zapamiętuje zmianę bez względu z jakiego komputera się jej dokonało.

5 - owszem, ale tylko w tematach, których się udzieliło.

7 - ponadto nie można też cofnąć repa za post jeśli da się tego repa omyłkowo, bądź w przyszłości się stwierdzi jednak, że ten rep się nie należał.

9 - ponadto w statusach nie ma emotek.

 

Ah... Zapomniałem do tego wszystkiego dorzucić, że na starym forum była większa pojemność na załączniki. Wtedy było 50MB a teraz jest tylko nędzne 500kB.

 

EDIT1: Przypomniałem sobie że nowy silnik ma jeszcze jedną zaletę... Przypomniałem sobie jak na jednym z forów jest stary silnik z MLP Polska.

Mianowicie na starym forum trzeba było odczekać 60 sekund przed napisaniem kolejnego posta (na forum Project SG - 5 do10 sekund) i innym temacie a teraz można wiele postów w wielu tematach na raz wysyłać w niewielkich odstępach czasu. I jeszcze jako zaletę można wspomnieć, że post na starym forum musiał zawierać min 5 znaków a teraz może mieć nawet 1 znak :D

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...