Skocz do zawartości

Dawniej czy teraz?  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które forum lepsze?

    • Stare (MyBB)
      78
    • Nowe (IPB)
      69


Recommended Posts

Nie mogę powiedzieć czy wolę stary czy nowy wygląd, bo to zależy od przyzwyczajenia. Po poprzedniej zmianie też wolałem stary. Ale z czasem i ten również stanie się "stary" i przy kolejnej zmianie będziemy woleć ten od następnego ^^

Jak dla mnie to raczej należy się cieszyć, że forum idzie na przód. Dobrze, że jeszcze wam się chce Skiltesy ^^ /)

Link do komentarza

A co z Autokorektą???? WTF??

 

Nie ma autokorekty. I w sumie uważam, że słusznie. Chodzisz do szkoły, szkoła jest od nauczenia ciebie języka ojczystego, a nie internet, forum i użytkownicy, którzy mogą pouczać z własnej woli.

Brak autokorekty na forum możesz potraktować sobie jako motywator do ogarnięcia samemu ortografii i gramatyki.

Link do komentarza

Cóż, z oceną na razie się wstrzymam, aż zdołam ogarnąć nowe forum, nie powinno to jednak potrwać zbyt długo. Na razie podoba mi się wygląd forum (ale i tak szacunek dla tych, którzy wytrzymali z "białym" stylem) i powiadomienia o odpowiedziach w widocznym miejscu. No i wordopodobny edytor postów! Łiii!

Link do komentarza

wersja na komórkę jest słaba. pełna całkiem ładnie wygląda, ale wiele rzeczy są zupełnie gdzie indziej i trza je najpierw poodnajdywać. a z nowych funkcji na razie nic fajnego nie widziałem. no i używam głównie komóry na którą pełna wersja nie jeat przystosowana. dlatego mój głos pada na starą.

Link do komentarza

Mi teraz bardziej wygląd przypadł do gustu. Ale o czym my teraz mówimy, nowszy silnik jest, pieniądze wydane - wydane, a użytkownicy przyzwyczają się, prędzej czy później. Każda zmiana jest trudna do przyswojenia, ale wierząc naszym osobom, którzy naprawdę wkładają dużo w to forum, abyśmy się lepiej czuli, to nie robią czegoś na złe.
 Nie musimy od razu odrzucać czegoś co nam nie pasuje. Gdy zagłębimy się w i tak bardziej wszechstronne opcje forum, polubimy je. Dobrze też wiemy, że korekta będzie wprowadzana powoli, a skutecznie, więc nie ma czego się bać, a brać co dają. Cud, że w ogóle chcą sprostać naszym wymaganiom.

Takie malutkie PS: Jedną rzeczą która mi nie pasuje to że muszę przesówać dolny suwak aby zobaczyć cały post, lub stronę . :pinkiederpy:

Link do komentarza

Mój głos idzie na stare przez względy estetyczne, tamto forum naprawdę było ładne to jest teraz... hmm... takie zwyczajne :P

Na ocenę funkcjonalności przyjdzie jeszcze pora, kwestia przyzwyczajeń, ale wygląd ten jest co najwyżej... przeciętny .__.

Osobiście wierzę, że 'wszystko w swoim czasie', a także w to, że mamy tu znacznie więcej możliwości - będzie lepiej niż dotychczas było i niż jest teraz. Prawda? :3

Link do komentarza

Ja tam jestem za nowym wyglądem i silnikiem. Co prawda na starcie miałem problemy,  kilka opcji wcięło, ale może być teraz tylko lepiej. Jeszcze nie jeden zmieni zdanie na korzyść nowszych rozwiązań.

 

Co do wyglądu, wersja Black jest  - to mnie cieszy, więcej do szczęścia mi nie brakuje. Teraz tylko cierpliwość i trochę spokoju dla naszej administracji.

 

Będzie lepiej i tylko lepiej!

Link do komentarza

Ja tam jestem za nowym wyglądem i silnikiem. Co prawda na starcie miałem problemy,  kilka opcji wcięło, ale może być teraz tylko lepiej. Jeszcze nie jeden zmieni zdanie na korzyść nowszych rozwiązań.

 

Co do wyglądu, wersja Black jest  - to mnie cieszy, więcej do szczęścia mi nie brakuje. Teraz tylko cierpliwość i trochę spokoju dla naszej administracji.

 

Będzie lepiej i tylko lepiej!

Popieram, to forum ma spory potencjał, estetyka jest bardzo przyjemna i miło się patrzy na nowe forum. Zdecydowanie ciemniejsza wersja lepsza, ale jak kto woli, a gdy tylko wszystkie błędy zostaną wyeliminowane, to będzie chyba ideał... xD

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...