Skocz do zawartości

[Ludzie] Dołącz do nas, Zwiadowców...


L'estaca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Zwiadowca musi umieć się posługiwać łukiem. To nasza podstawowa broń. Jeśli umiesz dobrze strzelać - nie zawodzi. Poza tym nasze łuki są lepszej jakości... nmawet nie wiesz jak bardzo się przydają, tym bardziej, ze zwiadowca musi pozostać niewidoczny, a duża odległość często temu sprzyja. Nożem, nie rzucisz na 200 merów, no przyjamniej dopuki nie jesteś wystarczająco silna.

Link do komentarza
  • 1 month later...

ŻEBY HISTORIA SIĘ NIE CIĄGNĘŁA W KÓŁKO SKRÓCĘ TROCHĘ.

 Przez następne pół roku uczniowie pracowali w domu, ogrodzie i pod okiem Mestii uczyli się strzelać z łuku, oraz rzucać nożami. Ale ponieważ nie tylko o to chodzi w sztuce bycia zwiadowcą, a raczej w tym przypadku uczniem zwiadowcy uczyli się też innych rzeczy: tropicielstwa i ,,znikania'', nabyli również nieco wyczucia, szybkości i cierpliwości. Uczniowie podzieli się na kilka grupek towarzyskich, jednak Mestia zdołała to wytępić u podopiecznych i wypracowywać im charaktery. Nieśmiali stali się śmielsi, a zbyt śmiali po kilku wybrykach wiedzieli, że z Mestią nie będzie tak łatwo. Po pokazie umiejętności na misjach, na które zabierała uczniów grupkami, pokazała do czego jest zdolna. Po półrocznych ćwiczeniach, rankiem Mestia weszła zadowolona, a raczej-jak to zwiadowcy robią-wyrosła z podziemi i powiedziała wesoło:

-Rzucajcie te miotły, mrówki! Chodźcie mam dla was niespodziankę!

 

//Żeby ktoś mnie nie zrozumiał źle, pisząc mrówki miałam na myśli komplement(pracowity jak mrówka)

Edytowano przez Bećka
Link do komentarza

Jacob wzdrygnął i przyjrzał się śladom. Był to ślad dwupalczasty charakterystyczny wielkością do jeleniowatych. Jacob 4 sekundy pomyślał i powiedział

- Wydaje mi się że to młody Daniel, gdyż robi krótkie i delikatniejsze kroki niż dorosły i węższe ma kopyta niż klasyczny jeleń

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...