Skocz do zawartości

[Ludzie] Dołącz do nas, Zwiadowców...


L'estaca

Recommended Posts

- Ehhh - Cień popatrzył się na Jacoba - Trudno mi to wyjaśnić. Mam tak od małego, rodzice mogli normalnie wychodzić na słońce ale ja nie. Sam nie wiem co ze mną jest - Zawinął resztę ciała kończąc na twarzy pod oczami  - Może to przez jakiś wypadek, ale jeżeli nawet to nie wiem co się stało. - Cień odsunął od okien szafy i otworzył drzwi, przysiadł w namiocie i popatrzył na Jacoba - Jestem dziwny, wiem to. Nie musisz się mną martwić - Cień położył się na poduszce i zaczął czytać książkę pt."Jak najlepiej złapać czarownicę".

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 305
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Jacob westchnął

- Ja też jestem dziwny. Ta maska. Wszyscy myślą że mam zniszczoną,albo zniekształconą twarz, ale tak nie jest. Nie o to chodzi...

Po czym Jacob zaczął bawić się sztyletem. Niechcący skaleczył się nim i palec zaczął mu krwawić. Krew była szara nie czerwona.

Link do komentarza

(Widzę, ze zabawa się trochę zatrzymała, mam nadzieję, ze to przejściowe :rainderp: )

Minęło parę dni. Mestia wróciła i na siódmy dzień przebywania uczniów pod jej opieką dzień dla wielu zamienił się w kolorowszy niż dotychczas....

~~~~~~

Gdy uczniowie wstali Mestia powiedziała

-Witam was. Dziś zaczniemy ćwiczenia. zapraszam za godzinę czyli o siódmej, przed dom.

Link do komentarza

Jacob szedł za Mestią. Patrzył się dokładnie na drużkę gdyż nie chciał się zgubić w nieznanym lesie. Zapytał się Mestii

- Czy w tym lesie są jakieś wilcze dziury czy inne dziury do który można wpaść i się zabić?

Po czym Jacob spojrzał się na drzewo które wyglądało jak duch.

Link do komentarza

Mestia westchnęła.

-Po pierwsze nigdy żaden zwiadowca nie ukradł do celów złych. Każdy w nas służy królestwu Araluen, w którym jak wiecie mieszkamy. Zajmujemy się tak różnymi misjami, a kiedy ich nie ma po prostu zajmujemy się ochroną prawa czyli między innymi: łapaniem złodziejaszków ulicznych. Należy jednak pamiętać, że rozkazy króla są najważniejsze. A teraz przejdźmy do broni...

Najważniejszą bronią zwiadowcy jest tajemnica, cisza i umiejętność krycia się - oświadczyła poważnym głosem - czasem jednak zawodzą i trzeba walczyć. Do tego służy nam łuk - główna broń zwiadowcy.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...