Skocz do zawartości

Pytania do Pinkameny


Gość Zniszczyciel

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Witaj Pinokio(:D)meno. 1. Co ja pacze? 2. Co się tak na mnie paczysz? 3.Pomalowałaś amelinium? 3.Poameliniowałeś maluniumnu? 5.Zauważyłaś ,że są trzy pytania nr 3? 6.Zauważyłaś,że naprawdę są dwa pytania trzy ? 7.Ciekawe zadaje pytania? 8.Zadać ciekawsze pytania? 9.Lubisz mnie? 10.Co na obiad? 11. Co u ciebie? 12.Walnij Lemuura odemnie ^^ 13.Walnij mnie odemnie^^ Żegnam :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy byłabyś gotowa zabić swoje byłe przyjaciółki? jeżeli tak to którą byś zabiła jak drugą i czemu? oraz jeszcze: czy zniknięcie rainbow dash i pojawienie się następnego dnia na rynku babeczek w kolorze tęczy to twoja sprawka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie lubi się mścić zobaczysz sam se zrobię naleśniki ^^ A o to pytanie: Pożyczysz mi piłę albo jeśli nie to nóż? Potrzebne mi to do popełnienia morderstwa (Lemuur nie bój się ciebie zostawię Pinkamenie :P). A i coś jeszcze, masz inny sposób na rozwiązanie problemu niż tylko ten który mi powiedziałaś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pinkamena to alter ego pinkie pie, to dlaczego nie zabiłaby swojej pierwotnej postaci, skoro tak jej nienawidzi ? Dlaczego nie potrafi tego zrobić, czy coś ją hamuje ? I jest jeszcze jedna sprawa, skoro nie potrafi znieść obecności swoich byłych przyjaciółek, dlaczego nie załatwi ich jedna po drugiej ? Mam nadzieję, że uzyskam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Hej Pinka! Wassup? Jak Ci się sprawuje Twój nowy Avatar i jak się czujesz po moim odejściu (Muahahahahhaa)?

Nie masz się co martwić i tak szerzę Twoją istotę pośród ludzi i dalej Cię wielbię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Będąc w swoim sekretnym bunkrze* Witaj Pinkameno mam do ciebie kilka pytań

1. Czy ty mnie szukasz po tych pytaniach z najazdu dziennikarzy?

2. Mój znajomy jest wielkim hejterem, pomożesz mi zrobić z niego Cupcakes?

3. Co sądzisz o moim tribute które zrobiłem jako ofiarę dla ciebie?

4. Jaki wolisz rodzaj zemsty? Wolisz natychmiast się zemścić czy wolisz poczekać na odpowiedni moment?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...